Poradíte ohľadom antikoncepcie Leverette?

niikolienka
2. máj 2016

Takže chcem sa Vás spýtať, že mám jednu antik. ktorá nie je dostupná tu na SK a keďže mi predpísala pani doktorka novú LEVERETTE, chcem sa spýtať na vaše skúsenosti, či ste spokojné alebo nie. A ešte ma zaujíma čo sú to vlastne tie placebo tabletky v blistri. Lebo som zvyknutá brať tabletky 21 dní v kuse a 7 dní pauza. Keďže je to 21+7 čo sa stane ak tých 7 neužijem a začnem znova po pauze s novým blistrom.
ĎAKUJEM vopred.

katka24879
2. máj 2016

Ahoj ja ju užívam druhý mesiac,zatial nemám žiadne problémy...No a k tým siedmym tabletkám,tiež som tomu nerozumela,ale dr.my to vysvetlila tak že vlastne sú to takpovediac vitamínové tabletky počas ktorých som tiež chránená aj keď neobsajú ochrannú látku,slúžia viac menej na to aby menštruácie nebola bolestivá a a by nebola dlhá.Ja som pred tým mávala cez sedem dní,teraz na štvrtý deň už len špinenie a dosť a bolesti tiež nie sú,takže má to niečo do seba 🙂 ale s ich vysadením to neviem čo by sa dialo,to by bolo dobré sa spýtať svojej gynekologičky-gynekologa

anelka31
23. máj 2016

ja s tou natikoncepcou nemám dobre skúsenosti siahla by som po inej urcite, lebo sa radi medzi androgénne, tz. zhorsuje plet a vlasy, kludne z nej mozes zacat priberat, skus radsej ak mas rada klasicke davkovanie Belaru alebo Maitalon, tie majú pravze pozitívny vplyv na plet a nepribereš ani gram.:_ 🙂

veronika1223
14. júl 2019

Ahoj baby chcem sa spýtať proste beriem antinu leverette a pred týždňom som mala svoje dni začala som zas zo žltými tabletkami a v piatok večer som si ľahla do postele a ráno som sa zobudila celá krvavá aj obličku som mala ako keby som dostala svoje dni ale keď som šla na záchod tak nič a poobede som mala kus na vložke neviem co to znamená nemáte nejaké skúsenosti