Pomohol vám Utrogestan na úpravu ženského hormónu?

chudovanovamonika
10. jan 2020

Ahoj žienky idem si po malú radu .
Lekárka mi predpísala Utrogestan .
Nie však popri tehotenstvu ale kôli tomu že mi často vynecháva menzes a stým súvisia aj márne pokusy 🙄.
Môj jediný problém je vraj malé množstvo ženského hormónu ktorý mi vraj majú tieto lieky znásobiť a tým priviesť pravidelnú menštruáciu . Chcem sa teda spýtať pomohli niektorej z vás? Aké sú vaše skúsenosti?

lelluska
10. jan 2020

@chudovanovamonika ahoj, upravenie cyklu je dôležitý krok k úspešnému pocatiu. Doktorka ide na to dobre. Ak si ešte neskusala, odporúčam aj nejaké prírodné preparáty na úpravu cyklu. Uvidis, upraví sa ti to a vyjde to🙂

chudovanovamonika
autor
10. jan 2020

@lelluska ďakujem ❤️ máš aj s ničím podobným skúsenosť myslím tie prírodné preparáty skúsila som už rôzne bylinkové čaje aj lieky no zatiaľ neúspešne 🙄

snehulienka8
10. jan 2020

@chudovanovamonika je to progesteron, kamoske pomohol otehotniet, mne nie, zalezi podla diagnozy..

lelluska
10. jan 2020

@chudovanovamonika to je veľmi individuálne, mne veľmi odporúčali inofolic ale paradoxne mi cyklus rozhádzal než napravil, ale vela žien si ho chváli. Celkom prijemne ma prekvapili kvapky Gynex. Ale vždy lepšie vyskúšať na sebe - prírodné veci by nemali ublížiť a uvidis čo sadne. Ale hlavne vzhladom k tomu, čo si napisala verim že utrogestan zaberie🙂