Po akom čase vám zabrala Diane 35?

andrejka2424
14. júl 2014

chystám sa brať tretí blister Diane 35. Je to moja prvá a bola mi predpísaná z dôvodu zvýšeného testosteronu(hrozne mi padajú vlasy) Ako dlho trvalo,kým ste zaznamenali slabšie padanie vlasov?Mne sa po prvom mesiaci zdalo že už padajú menej,ale brala som vtedy súčasne aj vitamíny Donnahair. Tie som vysadila,aby som zistila,či tá antikoncepcia zaberie a padanie vlasov sa opäť zhoršilo...ak niektorá beriete antikoncepciu z rovnakého dôvodu ako ja,užívate zároveň aj vitamíny na vlasy?

ematko29
14. júl 2014

ale diane 35 sa ešte predáva,nabola stiahnutá z trhu kôli častým trombozam u žien? 😕

andrejka2424
autor
14. júl 2014

Normalne mi ho vydali na recept pred dvoma mesiacmi.Ci sa bude dať nadalej zohnať mi lekarnicka naisto nezarucila.

marianna2468
14. júl 2014

Ja som ju brala tak tiez na vlasy a plet asi 2roky ale samozrejme aj kvoli otehotneniu a nezda sa mi ze by mi to nejak pomohlo v mojom probleme.Akurat mi to dobabralo menzes a nemala som asi dalsi rok menstruaciu.Takze uz by som tieto tabletky v zivote neuzila.Ale nastastie po roku mojho nemenzesovania som otehotnela takze nastastie.Teraz momentalne uz neberiem nic a ani neplanujem.Bojim sa,ze sa mi to zasa zastavi...Tot moja skusenost s Diane35

andrejka2424
autor
15. júl 2014

@maria1989 áno,som si vedomá vedľajších účinkov...ale byť s holou hlavou...no tak to sa mne osobne takmer smrti rovná...obrazne a zveličene povedané. gynekolog mi túto formu liečby odporúčal max 6 až 9 mesiacov. Nie viac.Takže za pokus to pre mňa stojí...

maria1989
15. júl 2014

@andrejka2424 aha, prepáč, nejako mi ušla posledná veta. ja v poslednej dobe užívam B Komplex forte, za ten čas mi oveľa rýchlejšie rastú vlasy... skús, možno pomôže

maria1989
15. júl 2014

@andrejka2424 ešte mi napadlo - nedržíš nejakú diétu, však?

andrejka2424
autor
15. júl 2014

nie dietu nedržim,mám zvýšený testosteron a žiadne ani tie najdrahšie vitamíny a šampony nezaberajú,tak už skúšam ďalej. HAK by som len tak z rozmaru nebrala a ani pri tom nehodlám ostať.