Pharmatex - vaše skúsenosti

lukas1123
5. mar 2020

Ahojte, píšem vám ohľadom pharmatexu, chcem sa spýtať, ak máte skúsenosti, ako to je s tým keď som mala pharmatex kapsulu už rozpustenu a priateľ sa trošku urobil do mňa, pravdepodobne (nevie či sa urobil ale penis mu mierne zapulzoval 2, 3 krát ako pri vyvrcholení... ale potom sme pokračovali) A tak sa chcem opýtať ci je problém keď sme pokračovali.

veronikaszabova
5. mar 2020

@lukas1123 nevie ci sa urobil? Kolko ma rokov? 🙈

sonicka777
5. mar 2020

Ja pouzivam pharmatex krem,kapsule nie,kedze tam treba pockat niekolko minut ked sa rozpusti.Ak este nebola rozpustena,tak riziko tam je,ak bola ucinkuje uz.Dalsia vec,pouzivame krem na plno roky,bez nehody,takze ucinkuje a niekolko hodin,cize krem ma ucinnost 10h ,neviem kolko kapsule.

lukas1123
autor
5. mar 2020

on sa spravil, ale až potom po nejakých 10 min. som zabudla napísať. Preto sme tomu nevenovali pozornosť lebo vedel že sa nespravil ale len mu zapulzoval penis. Hovoril že to nebolo take silne ako normálne keď sa vyvrcholil. No a potom sme nad tým premýšľali že čo ak mu v priebehu sexu keď sa to stalo, nejaká časť spermií vyšla. Tak preto ta otázka. Inak, na konci keď sa spravil tak bolo toho dosť, proste stále tak ako inokedy...

lukas1123
autor
5. mar 2020

no, kapsula bola rozpustena, rozpúšťa sa 5 min, píšu. tak stále čakáme. No len problém je to že on sa možno trošku spravil ale pokračovali sme ďalej keďže mu max. 3x zapulzoval a povedal že ešte nie je, že len mu zapulzoval. Ale nie je to isté že sa spravil v priebehu, možno že to pulzovanie bolo kvôli tlaku krvi, aj to je možnosť hovorili baby. Plus, v tedy som mala 3 dni pred kramamy

lukas1123
autor
5. mar 2020
lukas1123
autor
5. mar 2020
ivka27101
6. mar 2020

@lukas1123 ak bola kapsula rozpustena nemusíš mať žiaden obavy z toho ze sa do teba spravil. Myslím ze tam je vyše 99% ochrana pred otehotnenim aj pokiaľ sa do teba spravil.

lukas1123
autor
6. mar 2020

@ivka27101 áno, ale potom sme ďalej pokračovali. v tom je ten problém. Akože, keď sa spravil už naozaj na konci tak ho vytiahol. Len otázka je, že ak niečo vyšlo aj v priebehu sexu a pokračovali sme, či to nie je problém...

1gabriela13
6. mar 2020

@lukas1123 nevie ci sa spravil? Tak to je divne

lukas1123
autor
6. mar 2020

@1gabriela13 ma problém s tým že kvapka, kvapky lásky. Čiže si myslí že to bolo to počas sexu, lebo povedal že aj preto pokračoval lebo vedel že sa nespravil.

ivka27101
6. mar 2020

@lukas1123 keď neotehotnies z koncového vyvrcholenia tak ani z kvapociek lásky.

akinom0077
6. mar 2020

@lukas1123 / ako moze jeden dospely chlap nevediet ze ci sa urobil🙂 prepac. zapulzoval??? to je co za somarinu. A ty ako zena tiez nevies a necitis ci sa urobil?
K Pharmatexu. Pouzivam ho a zatial ok partner sa robi do mna.

1gabriela13
6. mar 2020

@lukas1123 tak to je veľmi nepravdepodobné že by si z toho ostala tehotná.

eliska13
6. mar 2020

Ale veď to je zase ten troll uchylny.Uz som sa v tom či sa spravil a nespravil a pulzoval, začal a pokracoval aj stratila😂
Pharmatex som používala roky a žiadny problém

11zuzanka11
16. mar 2020

Ako žiadny problém kapsula stačí 5min aby sa rozpustila a jedno kolo zvládne a odsekne im biciky neboj nic

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz