Pharmatex krém

kika2737
12. nov 2022

Dobrý deň, včera sme mali s partnerom sex a kondom sa roztrhol, prišli sme na to až keď ho vyťahoval. Hovoril mi ze začal,,striekať,, až keď bol už len špičkou vo mne a je pravda ze dost veľa toho skončilo na posteli ale pre istotu som si hneď vstrekla pharmatex krem. A chcem sa opýtať ci to bude účinkovať alebo si mam ist kúpiť ,,tabletku po,,

janinah
12. nov 2022

Ani tbl.po nie je 100perc.ale spermicid je v tomto prípade ozaj malo.

marianarem
12. nov 2022

@kika2737 Ked chces mat vacsiu istotu, tak urcite aj tabletku.

martinaju
12. nov 2022

@kika2737 nie krem ti nepomože ak nebol použity počas sexu ale teda ani to nie je 100%. Ani tabletka po nie je 100% takže už to asi nechať na osud.

simsalabim
12. nov 2022

@martinaju tabletka je urcite lepsia volba, ako to nechat na osud.

martinaju
12. nov 2022

@simsalabim dobre ked si pozrieme aka je šanca že by realne otehotnela je lepšia tabletka proste totalnu hnus dat do seba co tak rozhadze hormony ze az. No neviem nikdy som tabletku po nepouzila aj ked sa mohlo stat. Proste som si povedala ze sa k tomu postavim tak ako to ma byt aj ked som bola mlada 🤷🏽‍♀️. Mala autorka aspon okolo ovulacie? Alebo je 2 dni pred ms co je naozaj minimalna sanca ze by sa nieco stalo ale radime jej pchat do seba hovadiny.

simsalabim
12. nov 2022

@martinaju vzdy je sanca otehotniet. Ja sama mam dceru zo styku par dni pred menzesom 🤷‍♀️

martinaju
12. nov 2022

@simsalabim ale je velmi nizka.

simsalabim
12. nov 2022

@martinaju pozri, ak si tehotenstvo nezelam v ziadnom pripade, tak si tu tabletku dam bez ohladu na to, aka nizka ta sanca je. Ale to som ja 🤷‍♀️

martinaju
12. nov 2022

@simsalabim no tak to ste vy. Ja by som do seba taky hnus nedala. A keď mam sex treba ratat s tym že tehotna možem ostat aj ked sa chranim akoukolvek antikoncepciou.

simsalabim
12. nov 2022

@martinaju ale ved ja neradim tebe, ale autorke diskusie. Ak nechce byt tehotna…radit nech to necha na osud, nepovazujem za dobru radu.

martinaju
12. nov 2022

@simsalabim ja nepovažujem ta spávnr šupnut fo seba koktaíl hormonov ktore narobia šarapatu nie na jeden cyklus aj keď reálna “hrozba” otehotenia je blížiaca sa k nule 🙂

simsalabim
12. nov 2022

@martinaju no a niekto nemusi povazovat za spravne riskovat tehotenstvo a dieta, co potom uz zivot ovplyvni o dost viac ako koktail hormonov.

kika2737
autor
13. nov 2022

@simsalabim ďakujem za odpoveď☺ samozrejme ze nechcem ostat tehotná inak by som to sem nepísala.

kika2737
autor
13. nov 2022

A ešte by som sa chcela opýtať ci nemáte niektorá skusenosti s telieskom alebo inou antikoncepčnou metódou.

martinaju
13. nov 2022

@kika2737 ak neplanujes najblizsich 5 rokov otehotniet tak je super teliesko nezabudnes tabletky a je aj nehormonalne kedze este deticky nemas je to lepsie.