Pharmatex čípky a kondóm. Môžem byť aj tak tehotná?

jankapa87
21. feb 2010

ahojte! potrebujem poradit a naozaj neviem, kde sa mam obratit, kedze k lekarovi som objednana az o dva tyzdne. Mam takyto problemik. Uzivala som antikoncepciu rok a pol, v januari som vysadila, kedze ma zacali strasne boliet lytka ale odvtedy som nedostala menstruaciu. Pri sexe sa chranim s partnerom pharmatexom cipky a zaroven kondomom. Myslite ze mozem byt tehotna? alebo je to len vynechanie z vysadenia?robila som si jeden test a bol negativny. prosim vas o nazor. dakuuujem 🙂

zuzanockamt
21. feb 2010

podla mna sa len telo spamätava z HAK ... kondom a pharmatex je dostatocna ochrana

jankapa87
autor
21. feb 2010

Aj ja si myslim, ale uz robim paniku 🙂 clovek si zvykne na tabletky a potom je bezradny. pred uzivanim som mala strasne nepravidelny menzes

zuzanockamt
21. feb 2010

treba ist ale za lekarom, nech pichne vyvolavacku, ked sa MS este nedostavila ... a ked si mala MS nepravidelnu aj pred HAK, tak je to jasne

jankapa87
autor
21. feb 2010

dufam, ze to bude ok, lebo naozaj mam pocit ze sme vsetko pouzili zodpovedne. aspon dufam 😒

paola.o1
21. feb 2010

ahoj, ja som po vysadeni antikoncepcie dostala menzes az po dvoch mesiacoch, pritom dovtedy som mala vzdy na den presne.

jankapa87
autor
21. feb 2010

Lekar ma upozornil na to, ze moze meskat a ze je to vec organizmu, ako sa spamata, ale tehotenstvo ma strasi, hoci by som sa potesila ale este nie je spravny cas, kedze studujem. Dufam, ze pharmatex a kondom robili co mali 🙂