Pharmatex a prerušovaný styk

Včera o 16:30

Ahojte, používame s mužom pharmatex krem a teda praktizujeme len prerušovaný styk. Chcem sa spýtať je to dostačujúce? Nejako som sa prelakla. Styk sme mali pred 2 dňami a dnes mam 14DC a ruzovy vytok. Asi ovulacia. A mam obavy 😒 hormóny brat nemôžem. Ďakujem za Vaše skúsenosti.

egonsk
Včera o 16:32

U niekoho taky prerusovany styk tisko spinka v noci v postielke uz 😉 ... nerozmyslal si nad medenym telieskom?

autor
Včera o 16:35

@egonsk preto používame aj Pharmatex spermicidny krem. Nemáme len prerušovaný samozrejme.

zuzanapjat
Včera o 16:48

pri Pharmatexe som si nikdy nedavala pozor. vobec. nebol nikdy problem s neplanovanym tehotenstvom. inak som plodna až až 🙂

autor
Včera o 16:51

@zuzanapjat ste šli na plno aj počas plodných? To by som nemala gule na to 🤣 ja som pokakana aj teraz s prerusovanym

zuzanapjat
Včera o 16:54

ano, ja som taka extremistka. 🙂 neviem si predstavit sa denne plniť pharmatexom hnusnym keby si muz aj tak musel davat pozor.

barborizzy
Včera o 17:10

My s mužom praktizujeme prerušovaný styk od našich 16 stích a som neotehotnela na začiatku sme používali tiež pharmatex krém plus prerušovana súlož otehotnela som len plánované a ešte dodám že mám pravidelnú menštruáciu a plodná som až ž až otehotnela som na prvý šup keď sme si nedali pozor 😄

zuzanapjat
Včera o 17:12

@barborizzy detto aj ja 3x na prvy šup. Svoje dni presné ako hodinky celý život vrátane ovulácie. Ale tak, možno niekto je smoliar...

barborizzy
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
barborizzy
Včera o 17:14

@zuzanapjat presne každý pár fungujú ináč