Otehotneli ste počas používania Pharmatexu?

12. jún 2023

Mame dve detí a teda tretie uz muz nechce.. ( ja by som kľudne prijala) ale pozerala som antikoncepcne metódy ,lebo teliesko si ešte dávať nechcem, antiku vôbec a sterilizácia a vazektomia určite nie .. tak som sa dopátrala ku kremu a cipkom.. je to pre mna úplná novinka.

Používame kondóm ale to je také, no šak viete... Chcem sa spýtať ,su tie čipky naozaj účinné ? Stalo sa nejakej z vas ze ste aj tak otehotnela?

autor
12. jún 2023

Este dodám ze mávame prerušovanu súlož a NIKDY sa nestala nehoda . Obe detí su na prvú supu, plánované. Tak sa bojim, že aby náhodou metóda nesklamala, muž by to neprežil 🤕🙈

ildiko36
12. jún 2023

Nikdy za vyše 10r, keď som prestala použivat a bolo planovane dieťa sa podarilo hnneď

evina34
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luccija
12. jún 2023

Používala som rok bola som spokojná. Len mne vadilo vytekanie toho čipku musela som nosiť intimku

autor
12. jún 2023

@luccija ja intímky nosim denne cely cyklus takže to by mohlo byt fajn.

@ildiko36 a sli ste úplne naplno aj cez plodné dni?

elizabet173
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anjelok
12. jún 2023

Autorka ved kombinujte cipok a prerusovanu, radsej 2x sa istit ako potom riesit neplanovane tehotenstvo.

autor
12. jún 2023

@elizabet173 chceli by sme ísť práveže naplno,tak hľadám alternatívu ..ale asi cez plodné je to veľký risk.

heidy222
12. jún 2023

A čo si nedáš Mirenu? Ja ľutujem že som si to skorej nedala. Vôbec neviem, že niečo mám a hlavne tá istota 99%

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ildiko36
12. jún 2023

Ano stale a bez žiadnej inej ochrany.
Medzi deťmi mam 17 a 20r rozdiel😉

veselo_neveselo
12. jún 2023

A co tak pridat bud vaginalny kruzok alebo pesar, ked vam nevyhovuje kondom?

Ale ak v najlblizsej dobe neplanujete deti, tak asi naj je si dat zaviest teliesko. Ved ked sa kedykolvek rozhodnes, ze zas idete na to, teliesko das vybrat a je to, nie je tam ziadna nutna cakacia doba. Mozes ho tam mat pol roka, rok, ako dlho chces.

lauriik
13. jún 2023

Urcite by som s tym nesla naplno. Je vela pripadov kedy zeny otehotneli. Ako kombinacia k prerusovanej sulozi podla mna ok.

rhodesian
13. jún 2023

Za mňa veľmi nepríjemné, musíš to zavádzať priamo pred stykom, 2h potom sa nemôžeš osprchovať takže to z teba všetko vyteká 🤦‍♀️ a partner sa stazoval že mu niečo v zložení vadí a má ho potom akoby menej citlivý.
Ale otehotnieť som neotehotnela cez to, avšak cez plodné dni sme mali kombináciu prerušovaná súlož + pharmatex.

veronikastrickova
14. jún 2023

Ano otehotnela som cez pharmatex, aj ked sa do mna neurobil.

julia2002
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
julia2002
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kulumulu123
16. júl 2023

U mna finguje na 100% posl 4r vzdy ideme naplno plodne/neplodne neriesim...
Ak je to ozaj tak ze dalsie dieta by muz neprezil poslala by som ho na zakrok... Alebo sa tvari ze by neprezil ale nechava si pre pripad zmeny nazoru zadne vratka??

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kulumulu123
31. aug 2023

@julia2002 ak zapojis zdravy rozum tak na toto musis prist aj sama 👍

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kulumulu123
2. sep 2023

@julia2002 sikovna si 👍

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kulumulu123
3. sep 2023

@julia2002 ja sa roky umyvam nirmalne a zatial som neolanovane tehu nebola 🤷‍♀️

top_manazerka
3. sep 2023

Mna by zaujimalo, že aký je problem s kondómom..

julia2002
Odpoveď bola odstránená
Zobraz