Otehotneli ste počas používania Pharmatexu?

sylwi23
18. okt 2016

Zdravým použiváme len prerušovanú chceme prejsť na Pharmatex na ostro nakoľko nechceme doživotne prerušovať... Aké sú Vaše skúsenosti? Počula som že otehotnieť sa dá jednoducho pri prerušovanej ,ale čítala som že nejedna otehotnela aj s krémom... Máte skúsenosti ? Mi sme s prerušovanou zatial deti neurobili a keď sme chceli podarilo sa to tri krát a hneď na prvý krát tak sa aj bojím prejsť na Pharmatex keď nám to zatiaľ funguje,,,

sylwi23
autor
18. okt 2016

Iný druh Ant. nemôžem zvažovali sme dlho. A rozhodli sme sa kombinovať tieto dve metódy raz prerušovať inokedy zas Pharmatex, ale čo Vaše skúsenosti s Pharmatexom?

svetluska82
18. okt 2016

@sylwi23 neotehotnela som,ale zas aj s prvym sme sa dlho snazili

sylwi23
autor
18. okt 2016

Ja začínam mať názor že ide o plodnosť párov a o šťastie...Lebo jedna holka napísala 10 rokov so starým partnerom nič a po roku s novým bola v tom a to robila to isté a ty píšeš že ste sa dlho snažili... Určite tu pôjde hlavne o chlapove spermie a plodnosť, ale čítala som niekde že dokonca gynekológ odporúča tak verím že to bude v pohode. dik moc.

sylwi23
autor
18. okt 2016

a samozrejme ide asi aj o to ako často máte sex...

alyn
18. okt 2016

Neotehotnela. Užívala som vkuse 7 rokov. Ale väčšinou sme praktikovali aj prerušovaný styk. A potom, keď sme chceli, som hneď bez problémov otehotnela. Pre mňa určite lepší krém ako čípky - účinkuje totiž ihneď. Čípky sa musia rozpustiť, sú oveľa hutnejšie, treba čakať kým sa rozpustia a aj preto by som sa bála, či budú všade, kde majú byť a chrániť.

Podľa mňa zo súčasných nehormonálnych antikoncepcií najlepšia. Ak existuje lepšia, prosím, napíšte mi, budeme potrebovať)

sylwi23
autor
19. okt 2016

A kde je podľa Vás väčšia šanca otehotnenia na plno s krémom ? alebo prerušovaná? u nás prerušovaná zatiaľ nesklamala..... Ak by ste ešte mala niektorá skúsenosti aj keď viem, že je to individuálne ..... A to som sa zatiaľ aj dočítala....nie u každého platí všetko rovnako a štatisticky .....

jetotu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anonym00000
4. okt 2022

@alyn stará téma ale chcela by som sa opýtať..ak partner použije mydlo 3 hodiny pred stykom pri používaní pharmatexu je to problém? Čítala som že 2 hodiny pred použitím pharmatexy by sa mydlo nemalo použiť