Opuchnuté prsia a výtok

pajtika
6. júl 2017

Ahojte!
Rok používam antikoncepciu ale prvý raz sa stalo s partnerom že nestihol vytiahnuť !
Teraz má pauzu s antikoncepciou ( prázdne dabletky) 4 a vždy keď beriem tretiu ale stále Mi prišla menstruacia.
Prsia mám opuchnuté ( to mávam keď Mi m dôjsť menstruacia) a mám výtok
Podľa vás som tehotná? Alebo to tak býva alebo čo mám proste robiť ? Dosť som z toho na nervy a bojím sa... môžem byt tehotná ?

svetkaadamko
6. júl 2017

@pajtika no, môžeš byť tehotná, lebo ŽIADNA antikoncepcia nie je 100% - ná, ja som napríklad tiež ostala tehotná počas užívania atk. Ale hlavne, my ti asi ťažko povieme, či si alebo nie si tehotná. Keď už, mala si vziať tabletku po, teraz môžeš už len čakať, čo z toho bude.

ema234
6. júl 2017

@pajtika nato ta antikoncepcia je aby ta chranila aj ked sa ti stane taketo nieco, nemyslim ze si tehotna.

bosoriak
6. júl 2017

@pajtika ak beries tabletky pravidelne a vcas,tak si chranena aj pocas pauzy a pocas pohlavneho styku moze partner kludne ejakulovat dovnutra. tehotna nie si. obcas pri uzivani HAK moze nastat situacia, ze menzes ani nepride. pozri si pribalovy letak k tabletkam a nestresuj zbytocne.

zuzka38
6. júl 2017

@pajtika treba si kupit test ano mozes byt

lorela
6. júl 2017

Si tehotná. Nie si tehotná.

jana_eyre
6. júl 2017

@lorela alebo tehotnonetehotna?
@pajtika v kazdom pripade nikto iny ako test (!), alebo gynekolog ti na tvoju otazku neodpovie!! 😉

lorela
6. júl 2017

@jana_eyre Alebo tak trošku tehotná 🙂.

tayluska
6. júl 2017

na tuto otazku ti s najvacsou pravdepodobnostou, ci si, alebo nie si dokaze odpovedat iba jeden clovek. A to gynekolog. Sice tu sa najde vela vestic, ale ja by som im neverila 😂🙊

monika15
6. júl 2017

milujem prazdniny 🙂)♥♥

alexandraalexandrova
6. júl 2017

Na co tu zakladas tieto nezmyselne temy?? Tato je uz druha:
https://www.modrykonik.sk/forum/antikoncepcia/antikoncepcia-a-prasknuta-ochrana/
Ak chces vediet ci si tehotna, tak si bez kupit test alebo sa daj vysetrit u gynekologa...no hlavne sa ho prosim ta spytaj na co sluzi antikoncepcia a ako funguje, lebo zjavne nemas ani sajnu 🙄

deti95060810
6. júl 2017

jasné, prázdniny ...Teraz tu budeme riešiť problémy s tehotenstvami - možnými, do septembra....ten admín nech tam nedrieme a nech už niečo robí....😈

jankalukasova
6. júl 2017

Pane bože... Máš sex?? ÁNO, môžeš byť tehotná.... lebo žiadna antikoncepcia nie je na 100%. hoci keď som brala HAK, tak to manžel pustil vždy a tehotná som nebola.
V drogérke majú takú vymoženosť, čo sa volá tehotenský test. Opišáš to a budeš vedieť.

zuzi0911
6. júl 2017

Kupit test a ist k dr,,,nic nie je 100%-ne

kratucka
6. júl 2017

presne tak, keď máš sex tak je vždy šanca, že môžeš otehotnieť.. osobne si nemyslím, že by si ozaj bola ale zase istota je istota.. takže pekne si treba urobiť test a ísť k doktorovi, nech ti zoberie krv, to máš naistejšie, lebo ani test nemusí byť zakaždým presný..

pajtika
autor
6. júl 2017

@kratucka to je to že som dneška spravila test a je negatív ale je to iba 4 dni dozadu a na papieri je že 5-7... tak preto sa bojím

obsadenemeno
6. júl 2017

@pajtika no a ked napises na kona! sa uz bat nebudes! Zaloz este aspon tri rovnake temy! A urcite ti to pomoze od toho strachu! A! Nezabudni na vykricniky!!! Tie su od strachu najlepsie!
A ked ani tie nezaberu, skus otazniky! Urcite potom tehotna nebudes? Alebo budes?

bale1rinka
7. júl 2017

@pajtika moja a ty máš koľko rokov? to ti gynekológ nevysvetlil keď ti tabletky predpisoval, že čo a ako? mne sa niečo stane...akokoľvek...pokiaľ beriš antikoncepciu tak ako máš,tak tehotná niesi, aj aj zabudneš vziať tabletku v daný čas ako bereš stále máš 12 hodinovú toleranciu aby si vzala tú zabudnutú tabletku, horšie je keď prestaneš brať úplne, to môžeš byť tehotná, dosť aj zle si popísala v príspevku ako to je, neviem sa z toho vysomáriť...a keď je 7 dňová pauza(čo máš mať menzes) tak aj vtedy si chránená.💃