Odstránenie sterelizácie

katusik666
21. apr 2017

Prosím vie mi niekto poradiť či na Slovensku niekde robia zákrok odstránenie sterelizacie.
Za každú odpoveď ďakujem.

viky7
22. apr 2017

myslim, ze kamoska bola v banskej bystrici...ale zda sa mi, ze musi byt dovod, ze by chcela babo, lebo musel tam ist aj jej priatel a zistovali, ci ma zdrave spermie....

evittam
22. apr 2017

@katusik666 No pokial viem sterilizacia je nezvratny zakrok
Jedine,ze by si mala docasnu sterilizaciu. Je mozne otehotnenie ale len IVF. Pripadne sa robi operacia,ktora je ale este zlozitejsia nez samotna sterilizacia a tam je uspesnost okolo 40-80%.

andrejkam
22. apr 2017

opytaj sa svojej gynekologicky ale ako pise @evittam je to zakrok nezvratny....a neexistuje sterilizacia docasna 😔

chymenitta33
22. apr 2017

@katusik666 ten zákrok je nezvratný, ak chceš ešte dieťa tak jedine umelým oplodnením, iná možnosť nie je.

evittam
22. apr 2017

@andrejkam Ale existuje.😉

pininka
23. apr 2017

Zavisi od tohk,ako ti sterilizaciu urobili. Ja som ju podstupila pred tyzdnom v ramci cisarskeho rezu a pytala som sa doktora, ako to je, vravel mi ze standardne sa len podviazu, ale ze uz osobne videl ze zena otehotnela. Preto on prepaluje vajcovody a to je uz potom nezvratne.

katusik666
autor
23. apr 2017

@viky7 Ďakujem veľmi pekne za odpoveď.To zisťujem pre kamarátku pretože je 7 rokov podviazana a strašne by chceli ešte bábätko.

katusik666
autor
23. apr 2017

Ďakujem všetkým za odpovede 😀.Zisťujem to pre kamošku je 7 rokov podviazana a strašne by ešte chceli bábätko a povedali im v Ba v Spoločnosti centre,že sa to nedá.

katusik666
autor
23. apr 2017

Prepáčte preklep v Apolo centre.

viky7
24. apr 2017

@katusik666 je to vraj velmi narocna operacia... a ked bola ta kamoska potom u ineho lekara na kontrole, tak tomu ani nechceli verit, ze to niekto robi... ak by kamoska chcela, napis mi potom spravu, mozem zistit kontakt, kde bola ona