Oddialenie menzesu s antikoncepčnými náplasťami Evra

jarka160
3. apr 2014

Chcem sa opytat, ako oddialit menstruaciu s tymito naplastami? Ideme buduci mesiac na dovolenku a prave mam mat menstruaciu. Staci ak si namiesto odlepenia nalepim novu naplast?

ellca123
3. apr 2014

pri tabletach to funguje tak
pokracuje sa v brani dalseho balenia a potom pauza na menzes

havana_frost
3. apr 2014

Áno, tak isto ak pri tabletkách, ale nalep si ju inde ako predchádzajúcu.

janulabb
3. apr 2014

aj pri náplastiach je to tak isto, len je dobré oddiaľovať vždy o jeden celý cyklus resp. viac cyklov, nie o týždeň(1 náplasť). Normálne si nalepíte ďalšiu náplasť bez prestávky na menzes. Môže sa stať, že sa vyskytne špinenie, ale mne sa to nestalo nikdy.

karabashka
3. apr 2014

ja som to tak kedysi skusala, lebo som to tiez potrebovala oddialit, teda aby som nemala a brala som tabletky...a aj tak som ju dostala a trvala 2 krat dlhsie..takze neviem ci je dobre sa na spoliehat

magdus999
3. apr 2014

@jarka160 ja som ju mala roky a keď som potrebovala oddialiť menzes napr. kvôli dovolenke, normálne som si nalepila novú a posunula o týždeň, nie o celý cyklus. Nikdy som nemala žiaden problém, ani špinenie, všetko bolo ako má byť 🙂

jarka160
autor
4. apr 2014

Diki dievcata. Aj dokymu som sa konecne dovolala a povedal tak ako mi radite
@magdus999
@janulabb
@ellca123
@havana_frost
minulu dovolenku som to odtrpela, ale teraz nemam chut zase saskovat s tamponmi, ktore mi nerobia dobre

anit12
9. aug 2014

Caute baby, ja som z toho debil:/ ak si chcem o tyzden posunut menzes kvoli dovolenke, 4ty tyzden si namiesto vynechania nalepim dalsiu naplast z dalsieho balenia, ale potom mi ostanu na dasli cyklus uz len 2 naplasti. Mozem si tym padom skratit ten dalsi cyklus na 2x naplast a prestavka na menzes, aby mi to sedelo cdo elkoveho poctu naplasti? Alebo to takto nefunguje a ked si chcem ten menzes posunut, musim si dokupit dalsie balenie naplasti navyse a z tych si vezmem tu jednu na pokrytie toho tyzdna navyse s naplastou? diiik moc za odpoved🙂