Neskoré užitie antikoncepcie

24. feb 2024

Včera sme neplánovane spali mimo domu, takže som si nezobrala antikoncepciu, čiže som si ju nedala v pravidelnom čase. S balením som na začiatku (prvý týždeň). Večer niečo bolo, nedávali sme si pozor. Ak si ju dám teraz, je šanca, že by som bola tehotná? Alebo to zaberie a nemusím riešiť? Akože nebránime sa druhému, len sme to plánovali na neskôr.

neferneferuaton
24. feb 2024

O kolko hodín neskôr si uzila hak

autor
24. feb 2024
neferneferuaton
24. feb 2024

Do 12tich hodin je to este ok. Ale takto ak vyvrcholil do teba neviem....

autor
24. feb 2024

@neferneferuaton a mám pokračovať normálne v užívaní? Beriem ich tak, že 3 mesiace a týždeň pauza

neferneferuaton
24. feb 2024

To ti neviem poradit, asi najskor za lekarom ak si nahodou tehotna. Skus poradnu gynimum, doktor tam vie odpovedat do 24 hodin

autor
24. feb 2024

@neferneferuaton ďakujem veľmi pekne, skúsim. Na jednej strane by to bola sranda, že by sa nám to takto podarilo, keď pri prvom sme sa vyše pol roka snažili

janka6167
27. feb 2024

Anonymka, Neužíva sa nahodou HAK 3 týždne a týždeň pauza? Nie mesiace😀

autor
27. feb 2024

@janka6167 štandardne áno, ja užívam celé balenie a až potom si dávam pauzu

20erika07
27. feb 2024

Ja som takto otehotnela 🙂 prvykrat v živote som brala HAK a asi 2 mesiace od uzivania som len jednu tbl vzala neskorsie a šup tehotná

autor
27. feb 2024

@20erika07 no však uvidíme. Ale radila som sa aj s gynekológom a povedal, že pravdepodobne by som nemala byť. No na 100% to samozrejme ešte nikto nevie povedať. Keď budem, budem 😊