Nepravidelná menštruácia počas užívania antikoncepcie

erika8988
16. dec 2014

Ahojte maminky chcem sa len opytat ci niekto nemal niekedy podobný problem ako ja. Berem hak uz asi 4 rok pposledne 3 mesiace mi menzes niak hapruje 1 mesiac som mala ani nnie jeden den iba mierne spinenie, na dalsi mesiac som mala normalnu menstruaciu , a tento mesiac som zatial ani nedostala ,Tehotensky test som si robila uz asi 4 krat :D :D :D co sa mi mama uz doma smeje ale tak preistotu.. samozrejme su vsetky negativne.Mavam aj tie svoje obdobie ako pred menstruaciou pazravost, bolenie prs,nalada ze by som niekoho zabila a hyperaktivita:D :D NIkdy som tento problem nemavala mate stým niektora skusenosti? Na prehladku som bola u gynekologa 4 mesiace dozadu vsetky vysledky som mala dobre .. Som stoho celkom nervozna

iva15231
1. jan 2015

ja mam podobny problem no beriem ju kratko tiez som nedosla minuly mesiac a tento cakam uz 3 dni u lekara som este nebola a test som si zatial nekupila lebo asi by som este nic asi nic nezistila po 2 dnoch 😒

fallenkaa
2. jan 2015

ak ťa to ukľudní, stalo sa mi to, keď som ešte nebrala antikoncepciu a sex s priateľom sme mali prerušovaný ,
menštruácia nie a nie prísť, bola som pažravá, napätie v prsníkov, išlo ma poraziť od nervov, robila som si tehotenský test a vyšiel negatívne, bola som u lekára, spravil mi sono a pichol vyvolávačku,dostala som to presne do týždňa 24.12. takže super darček na vianoce pred rokmi :D

takže ak berieš antikoncepciu pravidelne, nemala si hnačku alebo nebrala antibiotiká, neboj sa.. 🙂

sú to predsa hormóny ktoré spôsobujú riadne výkyvy

793978
Odpoveď bola odstránená
Zobraz