Nehormonálna ochrana

7. apr 2022

Ahojte dievčatá. Som s priateľom pol roka a riešime ochranu pretože on odmieta kondóm ale ja by som pri kondóme ešte chcela ostať. Antikoncepciu som brala 2 roky dozadu ale keďže kvôli podozreniu na trombozu som ju musela vysadiť tak nechcem sa púšťať do hormónov. Uvažujem nad pesarom keďže priateľ odmieta kondómy a kvôli tomu sa nejak nechcem rozhádzať. Máte s pesarom nejaké skúsenosti? Aký si zvoliť aby dobre sadol a podobne. Inú možnosť som zatiaľ nezvažovala a na prerušovaný styk určite nepristúpim.

diamond007
7. apr 2022

Určite len si stoj za svojím a nechoď do hormonálnej. Ak už si mala podozrenie, nikdy viac. Sesterka má trombozu v mozgu, po brani hak.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vanda323
7. apr 2022

A čo daná nehormonalne teliesko

guiseppinka
7. apr 2022

Aktualne mam na sebe nacucnuty posunuty pesar🙈😂 asi polroka to super fungovalo, potom sa raz v nespravny moment posunul a bum... Ine sposoby ochrany si rada precitam

autor
7. apr 2022

@vanda323 nad tým som uvažovala tiež len moja gynekológička to väčšinou zavádza len ženám po pôrode

svetlana16
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronika101
7. apr 2022

Pharmatex čipky sú celkom fajn ,zatiaľ sa nám osvedčil

svetlana16
7. apr 2022

@vanda323 to sa odporúča zenam, ktoré uz maju deti...
@autor sú aj kremy ktore sa nanasaju pred stykom (osobne nemam skúsenosť, ale už som o tejto alternatíve čítala)

54tinka54
8. apr 2022

Skús pharmatex.. sú buď čipky alebo krém

autor
8. apr 2022

@54tinka54 sú spoľahlivé?

autor
8. apr 2022

@viestta vravel, že všetky sú rovnaké. Jednoducho ich nechce používať. Teraz si ho da lebo musí ale odmieta ho

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janulka182
8. apr 2022

navrhni mu teda vazektomiu, ked kondom nechce 😉

54tinka54
8. apr 2022

Uvádzajú spoľahlivosť 97%, my sme ju pre istotu kombinovali s prerušovaným sexom.. jedna moja známa používala krém a išli normálne naplno a fungovalo im to.

nm218
12. apr 2022

Ja používam s priateľom pharmatex čípky… už 3 mesiace s prerušovaným a všetko Ok 😊 aj dávnejšie ešte pred HAK som ich používala pomerne dlho a bolo vsetko vporiadku

mismor
11. júl 2022

Ak by ste niektorá chceli vyskúšať Pharmatex čipky alebo používate, tak darujem otvorené balenie 7ks do 03/23 expiracia. Bola som spokojná, len manžel mal posledne z nich alergickú reakciu, tak sme prestali používať

sedmokraska05
Odpoveď bola odstránená
Zobraz