Nasadenie HAK Drospirenon

24. jan 2023

Dobrý deň, kedy mám nasadiť prvú tabletku HAK? Mám ju nasadiť prvý deň cyklu alebo hocikedy môžeM ?

janai1
24. jan 2023

Taka HAK neexistuje - to je jedna zo zloziek
Ujasní si akú vlastne užívaš a potom si prečítaj pribalovy leták a odpoveď sa dozvieš

ibrunova
24. jan 2023

Tak ako ti určite kázal lekár, a ešte predtým si prečítaj leták, to je dosť dôležité. A aj názov tabletiek

autor
24. jan 2023

@janai1
@ibrunova
Baby odpovedzte prosím na otázku, mám nasadiť 1. dC alebo nezáleží ?

autor
24. jan 2023

@ibrunova povedala dr že to je jedno a je to na mne kedy nasadim

ibrunova
24. jan 2023

tak určite to nie jedno! ešte raz, ako sa volajú tie tabletky?

janai1
24. jan 2023

Odpovedáme ti na otázku
Ani nevieš akú HAK ideš užívať a v letáku máš všetky potrebné informácie

autor
24. jan 2023

@ibrunova nemajú názov, je to klinické testovanie, obsahuje tabletka drospirenon 4 mg alebo placebo a nemá to v pribalovom letáku nič iné

ibrunova
24. jan 2023

odfoť, čo to máš.

autor
24. jan 2023

@ibrunova tiež si myslim že to nie je jedno kedy to nasadim, nechcem si zblázniť cyklus, tak viete teda poradiť či nie ?

janai1
24. jan 2023

Tak keď je to klinické testovanie tak ti určite povedali kedy ju máš začať užívať... Štandardne na 1. deň MS aby si bola hneď chránená ale keďže nevieš či máš placebo tak je to jedno keby začneš užívať keďže ti nejde o účinnosť ochrany

autor
24. jan 2023

@janai1 pravdepodobnosť je tam 1:5 že mám hak a nie placebo, nejde mi o ochranu ale o to aby som si nepokazila cyklus, dr povedala že to je na mne, preto sa pýtam KEDY ale to už sa opakujem

janai1
24. jan 2023

Ty si nechápava alebo čo? Jasnejšie sa to už nedá napísať, budem sa teda opakovať - ŠTANDARDNE 1. DEŇ MS LEBO OCHRANA, KEĎŽE TEBE NEJDE O OCHRANU MÔŽEŠ HOCIKEDY ZAČAŤ
Ako si chceš pokaziť cyklus? 🤦‍♀️Ved celý cyklus bude riadený hormónmi, čudujem sa že berú na klinické testy ľudí ktorý nemajú ani elementárnu vedomosť o tom ako funguje HAK

ibrunova
24. jan 2023

No ja by som si isto nedávala podľa koňa, ale štandardne sa tabletky začínajú brať 1. deň menzesu, toto moc nechápem, čo to máš, kto ti dal a načo, a bez základných informácii. Začni tak ako sa má, 1. deň cyklu.

autor
24. jan 2023

@janai1 vypnite si ten capslock pani, lebo vás porazi 🙂 pýtam sa lebo sa môžem, vás do toho nič, vy ste reagovali 🙂

1fifinka1
24. jan 2023

Daj si prvý deň MS.