Nasadenie hak a špinenie.

smiles0
4. mar 2020

Ahojte v prvy den menstruacie som si nasadila hak 27.2. Menzes mi vacsinou trvá 5-6 dní ale stále spinim. Je to normalne? Beriem antiku lunytta. Ďakujem

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hennyinnsbruck
4. mar 2020

Keď sa ti to neupravi po 3 baleniach, informuj gynek.

Po pôrode som si dala Hak predpísať, mala som tiež špinenia a ms prišla pocas bratia tabl atď.... Dala mi novu (silnejšiu) odvtedy je všetko v poriadku.

smiles0
autor
4. mar 2020

@hennyinnsbruck hej tato ze je nizkohormonalna..

hennyinnsbruck
4. mar 2020

@smiles0 počkaj 3 mes ca a uvidíš - sa ti to môže pekne upraviť 👍☺️

melanka93
6. mar 2020

ja som začala s užívaním hax- Belara v júli minulého roka. Prvý a časť druhého mesiace sa pravidelne dostavilo špinenie aj mimo menzesu. V novembri som musela antikoncepciu na mesiac vysadiť a od decembra sa špinenie z leta opäť dostavilo a postupne samé odišlo 🙂 Neboj ak by to trvalo dlhšie asi zájdi na gynekológiu. 🙂

123369
1. nov 2020

@smiles0 ahoj, čítam tvoj príspevok, lebo mám momentálne tie isté problémy a dokonca aj tú istú antikoncepciu.Prosim ťa,upravilo sa ti to? Berieš ju ešte,a hlavne si s ňou spokojná? Ja ju beriem zatiaľ týždeň,dnes je presne 7 dní , začala som ju užívať v prvý deň ms,dnes je to 7 mi deň a ja stále spinim.Uz ma to vytáča,ale vravím si, že dohovie či to takto nebude tento prvý mesiac.Ale hlavne ma zaujíma ako si s ňou spokojná, tiež ma gin. ukludnoval že je nízko hormonálna. Ďakujem ak si vôbec príspevok prečítaš 😀

smiles0
autor
2. nov 2020

@123369 ahoj preslo to hned po tom mesaci. A uz hak neberiem mala som problemy s lytkom... Mam rozsirenu cievu tak to uz brat nechcem radsej 🙂 ale inak žiadne problemy som s nou nemaala

123369
2. nov 2020

@smiles0 ďakujem za odpoveď,no tiež som sa rozhodla že doberiem blister a končím s ňou.

marika3110
10. dec 2021

Dobrý deň, nemá prosím náhodou niekto na predaj jeden blister Lunytty? Ďakujem veľmi pekne