Môžem si tretiu náplasť Evra nalepiť o pár hodín skôr?

liv_94
3. dec 2023

Ahojte , chcem sa opytat môžem si poslednu 3tiu naplast vymeniť o jeden deň skôr? Respektíve pár hodín? Lepim si každý pondelok rano ale začína sa mi dosť odlepovať a som z toho nervozna 🙈 a najradšej by som si ju už celu odlepila a nalepila novú poslednu 3tiu týždeň pred pauzou myslíte , že to bude problém ?

podkolienka951
3. dec 2023

@liv_94 ja som si lepila o cca 8-10 hod skor a v pohode.

liv_94
autor
3. dec 2023

@podkolienka951 ďakujem veľmi pekne , skúsim teda... mne vychádza tak 7-8h ku výmene 😊

podkolienka951
3. dec 2023

@liv_94 to bude urcite v pohode ;)

liv_94
autor
3. dec 2023

@podkolienka951 ďakujem za radu ☺️ este ju uzivate ? Ste s ňou spokojna ?

podkolienka951
3. dec 2023

@liv_94 rado sa stalo. Ano uzivam, za mna spokojnost. Len odporucam menit miesta ja striedam 2 a zatial sa takto neodlepovala

liv_94
autor
3. dec 2023

@podkolienka951 no ja mam praveze problém s nou ze som si prvý krát nalepila na plece zvonku a celkom v pohode leen ona sa mi oblečením strasne splnila teda tie okraje.. a druhu som si nalepila na krize ale trochu nižšie ako keby na zadok alee to je čistá katastrofa lebo stále si ju priliepam lebo sa mi kraje odlepuju dúfam že to nebude problém no , teraz by som rada skusila na predlaktie tak som zvedavá ci tam vydrží a vy na aké miesto si ju lepite ?

podkolienka951
3. dec 2023

@liv_94 na zadok (na polku, pod nohavicky) alebo na brucho cca asi 3cm nad to ako si vytahujem silonky/leginy... (resp 5cm od nohavic) nech ju neposkodim.

liv_94
autor
3. dec 2023

@podkolienka951 super dakujem pekne za rady 😊 sa bojim kus na zadok aj na brucho lebo teraz sa mi takto cudne zhužvala co som mala na zadku trosku vyššie teda ,, a na bruchu sa teda vôbec neodvážim lebo mam pocit ze by mi tam asi ani deň nevydržala (mam po 2 pôrodoch dosť veľké brucho) 🙈 tak skúsim na to predlaktie a ked to nebude ok tak nabudúce vyskusam na ten zadok ale nižšie. Ďakujem za rady.

podkolienka951
3. dec 2023

@liv_94 zamalicko rado sa stalo.. ak mozem odporucit skus nalepit na zadok pod nohavicky. Bude drzat, mam odskusane, som po 1 porode.