Môžem byť tehotná počas brania antikoncepcie?

livia54
12. sep 2017

Dobrý deň chcem sa spýtať, je možné ze som tehotná ak beriem antikoncepciu? Zatial menštruácia mi nemeška ale stalo sa ze som zabudla užiť antikoncepciu v tu istú hodinu ako ju užívam :-/ citim sa nieko divne mam,aj výtok nesmrdi ani nic podobné len je biely taku husty ako to mam vysvetliť 😲., ďakujem za odpoveďe 👶

libawet
12. sep 2017

@livia54 ak ju užívaš pravidelne, a len raz vymeškáš, tak užiješ na druhý deň v obvyklý čas. Tehotenstvo by to byť nemalo ( aj keď , ako sa vraví, keď ten " hore dá, aj motyka vystrelí " ). Ak nie si si istá, urob si test. Ten výtok - môže byť práve z užívania HAK, je to chémia do tela navyše a úplne rozhodí celý prirodzený ženský cyklus.

livia54
autor
12. sep 2017

Libawet, dakujem za odpoveď dnes si spravím test a dam vediet 🙂, us dva roky užívam antikoncepciu tak uvidim co ukáže test 👏

l3yla
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bosoriak
12. sep 2017

@livia54 v pripade zabudnutej tabletky treba nasledovat navod v pribalovom letaku. Su rozne druhy tabletiek. Kazdopadne ak si uzila zabudnutu tabletku do 12 hodin od zvycajneho casu, tehotna velmi pravdepodobne nebudes. Vytok moze aj normalny fyziologicky ( niektore zeny maju tento druh vytoku pred menstruaciou normalne), ak sa vsak prida svrbenie ci palenie, alebo bolest pri sexe, pojde pravdepodobne o mykozu. Na tu sa vkladaju Canesten tablety a natiera sa kremom. Prip. navstiv gynekologa, ten ti poradi najlepsie.

livia54
autor
12. sep 2017

Mam aj bolesty akokeby som mala menštruáciu,stále som unavená...snad to bude 👶🙏