Menzes sa dostaví večer a beriem antikoncepciu, kedy si dať tabletku?

sandrasofia
26. okt 2019

Ahojte,na toto som sa zabudla opýtať dr. Tento mesiac začínam s antikoncepciou,pár krát sa mi stalo že som menzes dostala až večer,okolo 22-23:00. Mám si teda dať tabletku hneď večer,alebo počkať až do rána? dakujem za komenty bez posmeškov

ukulela
26. okt 2019

zalezi, ako to tebe vyhovuje - mala by si vsetky dalsie brat cca v tom istom case, ak ti viac vyhovuje rano, tak si daj az rano, nic sa nestane.

sweat
26. okt 2019

@sandrasofia ak máš začať 1 deň cyklu, tak zoberieš až na druhý deň. Lebo menzes, ktorý začal po 18 hodine sa ráta až do nasledujúceho dňa. Neviem ci som to napísala zrozumiteľne 🤔

sandrasofia
autor
26. okt 2019

@sweat áno mám začať prvý deň cyklu. Vážne? Fíha tak to som nevedela,ďakujem!

sweat
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sweat
26. okt 2019

@sandrasofia nemáš za čo. a je na tebe, ci ráno alebo večer. Ako ti viac vyhovuje

sandrasofia
autor
26. okt 2019

@sweat chcela by som ráno,lebo niekedy večer niesom doma a dnes od rána boli brucho ako na menzes,tak som nevedela či keď dostanem teraz večer či brat alebo čakať do rána. Ide mi hlavne o to že v letáku píše že ak začnem brať prvý deň cyklu tak som hneď chránená,preto som nevedela ako ten prvý deň pocitat keď dostanem večer 🙂

zdenin
4. nov 2019

Ja si davam rano este nalačno..raz som zabudla a dala pocas dna ale v ten den mi bolo trochu zle neviem ci od toho

merimoni
6. nov 2019

predám desirett ostalo mi 2 lístky ak niekto má záujem tak napíšte.