Menzes počas užívania Lindynette 20

jahodka12345
29. aug 2017

Ahojte, včera som si prvýkrát v živote dala antk. tabletku Lindynette 20, menštruáciu mám rovnakú, povedala by som, že není vôbec slabšia. Ako to teda je, vadí to? Potrvá kým si telo zvykne a potom bude aj ms slabšia? Tabletky síce nemám kvoli úprave ms, mám ich vyslovene len proti tehotenstvu, ale zaujíma ma to.
Ďakujem. 🙂

l1991
29. aug 2017

Po prvej tabletkev prvom cykle nebude menstruacia slabsia ani slaba, musi sa dostat do tela urcita hladina hormonov a udrzat si tu hladinu,na dalsi mesiac bude menstruacia ina,moze byt slabsia moze trvat kratsie,ale moze byt este rovnaka ako keby si tbl nebrala.... ja som 20tku uzivala 4roky a v pohode trvala mi cca 4dni a raz bola kusok silnejsia raz bola uplne minimalna... normalne pokracuj v uzivani az vyuzijes blister daj si pauzu ako,ma byt a po pauze znova nasad a uvidis 🙂

jahodka12345
autor
29. aug 2017

@l1991 ďakujem, ak sa môžem spýtať. Mala si s touto antk. nejaký problém? Pretože mám strach zo zrazenín a všetkého čo píšu v letáku.

l1991
29. aug 2017

@jahodka12345 nie nemala som absolutne ziadny problem,brala som ju ked som mala cca 17rokov a do cca 21-22rokov potom som vysadila,uz som ju brat nechcela(ze ako sa po dlhej dobe ,,precistit,, I ked neviem co na tom je alebo nie pravda 🙂) a potom sme chceli babatko tak som uz nebrala a podarilo sa hned na prvy pokus, a po porode po sestonedeli mi dr dala inu a s tou som uz mala problem prve dva mesiace som pomaly v kuse spinila potom krvacala .. az na treti mesiac sa upravilo a bolo tak ako ma byt.. potom uz pohode...no tiez som casom vysadila,chceli sme druhe babatko a tiez sa na prvy x podarilo..... ale stou co beries ty absolutne ziadny problem

jahodka12345
autor
29. aug 2017

@l1991 tak to je krásne, takto dvakrát hned na prvý šup! Gratulujem 🙂

l1991
29. aug 2017

@jahodka12345 dakujem,no sme radi kedze v dnesnej dobe s tym ma vela parov problem,cita o tom stale dookola🙂

emeli124
16. dec 2017

Ahojte baby.. ak by mal niekto záujem kúpiť HAK lindynette 20 3x21 tak rada by som ju predala a posunula ďalej, nakolko som si ju nenasadila..