Menzes po vysadení antikoncepcie

misskate1
9. jan 2014

Baby, 18.1. by som mala dostat menzes, ale netusim ako to bude kedze som 7 rokov brala antikoncepciu. Ak mi bude meskat a teh. testy budu negativne po kolkych dnoch meskania by som mala ist ku gynekologovi? Nechcem tam hned utekat, aby mi nahodou nepichal hned vyvolavacku. Ako ste to mali vy?

drobcek26l
9. jan 2014

@misskate1 Ja som prestala brať HAK v auguste, v septembri som menštruáciu nedostala vôbec, bolo len také 2 dňové špinenie. V októbri som dostala normálne a potom už vôbec. V januári som zistila že som v 6tt tehotenstva

anah88
10. jan 2014

@misskate1 tiež som vysadila antikoncepciu po 2 a pol roku užívania a menštruáciu by som mala mať na konci januára a mám z toho kus obavy, či bude či nie...moja gynekologička mi hovorila, že ak nepríde menštruácia do 10, max. 14 dní mám prísť,že dlhšie ako 2 týždne to nemám nechať

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hennyinnsbruck
10. jan 2014

@misskate1 ahoj,ja som brala Hak ca 12rokov...prva menstr prisla normalne,to je normalne, no a potom som si pockala na druhu 3mesiace..za tie 3mes som bola 2x u gynek,vsetko bolo ok,aj ovulka bola.

Ak si zdrava, nechaj to tak. Mne lekar nechcel nic pichnut,chcel to nechat na prirodu, aby sa telo samo,, zobudilo,,
Moze sa stat (nemusi) ze ked dostanes teraz vyvolavacku,, nabuduce to bez nej nepojde...

misskate1
autor
10. jan 2014

@drobcek26l
@anah88
@mirka_st
@hennyinnsbruck
a mali ste pravidelnu pred uzivanim tabletiek? lebo ja som mala pravidelne az raz mi tyzden meskala a tak som isla ku lekarke dala mi hned vyvolavacku a odvtedy som brala tabletky. takze neviem ci to bol len nejaky nahodny vykyv alebo uz telo neposluchalo 🙂

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
drobcek26l
10. jan 2014

@misskate1 Ja som mala vždy pravidelnú, takmer na hodinu

anah88
10. jan 2014

@misskate1 ja som teda mala menštruáciu nepravidelnú aj predtým, niekoľko krát som bola na vyvolávačke, užívala som na úpravu cyklu Proveru alebo Duphastom a keď raz lekárka urobila pokus a vysadila mi ich,tak menštruáciu nie a nie dostať, no a potom som užívala antikoncepciu a nemala som problémy....preto teraz po vysadení antikoncepcie aj ja budem čakať čo sa bude diať

hennyinnsbruck
10. jan 2014

@misskate1 ja nie ...

misskate1
autor
10. jan 2014

teraz mam sem tam bolesti v podbrusku. tak snad nedostanem skor este :D

anah88
12. jan 2014

@misskate1
@mirka_st
@drobcek26l
@hennyinnsbruck
milé žienky, ešte mi napadlo, že by som sa vás opýtala, či ste po vysadení antikoncepcie nemali problémy s pleťou...tri dni ma svrbela pokožka na tvári a na prsiach....síce už nesvrbí, ale na tvári okolo nosa a na brade mám také miesta suchej pokožky, až so šupinkami...pred užívaním som problematickú pleť nemala,tak neviem...a možno je to len zimou

hennyinnsbruck
12. jan 2014

@anah88 mne od kedy neberem Hak padaju velmi vlasy a pravidelne sa mi vyhodi podkozny pupak. Ale nic hrozne to neni chvalabohu...a oci sa mi zlepsili,optik vravel ze to moze byt z toho ze som vysadila Hak...inak si to ani vysvetlit neviem...

mirka_st
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
misskate1
autor
12. jan 2014

@anah88 ja zatial problemy s pletou nemam. ale pocula som, ze zvykne sa zhorsit, ale ze to aj casom prejde.

anah88
12. jan 2014

@hennyinnsbruck @mirka_st ďakujem,tak sa teda mám ešte na čo tešiť,ale dúfam,že to nebude extra zlé a @hennyinnsbruck páčil sa mi prístup tvojho lekára,že ti nechcel nič pichnúť a chvíľu počkať na to čo telo urobí
@misskate1 tak dúfam,že mne to rýchlo prejde a teba žiadne problémy nepostretnú

drobcek26l
12. jan 2014

@anah88 Ja som žiadne problémy s pleťou nepostrehla

misskate1
autor
18. jan 2014

@drobcek26l
@mirka_st
@hennyinnsbruck

tak baby dnes som dostala. ani den meskania. sama sa divim. ale tesim sa z toho, ze nenastal nejaky problem 🙂

mimmka30
18. jan 2014

ahojte ja som vysadila Hak zac. tochto mesiaca..prva mens normalka po vysadenia na druhu budem
cakat uvidim ako pride mne pred uzivanim chodila na 28d..nemala som stym nejake problemy....musim pockat trosku aj lieky na tlak vymeni..t a uvidim ako sa nam podarí rychlo otehotniet vo ferbuari by sme radi sli na to..plet sa mi zhorsila vyrazky stale..uzas..juj 🙂