Menzes po vysadení antikoncepcie

denice
31. júl 2014

Ahojte kocky,

brala som dlhe roky (asi 7-8 rokov) antiku s jednou prestavkou, naposledy to bola znacka Sunya. Momentalne po vysadeni mi vsak menzes meska uz vyse 6 tyzdnov a neviem co sa deje. Dokonca som asi pred tromi tyzdnami bola aj na vyvolavacej injekcii u doktora a ani po tom som menzes nedostala. Mali ste niektora s tym problem? Rovnako sa snazim schudnut a som rozhodnuta antiku uz nikdy nebrat. Velmi sa mi vsak nedari schudnut a mam pocit ze som naliata vodou.

Dajte rady co sa s vami dialo po vysadeni antiky a za ako dlho ste dostali menzes. 😒

mbabika
31. júl 2014

Ahoj aj ja som mala problemy po vysadeny tabletiek (LOGEST) tiez som bola naliata vodou, neskutocne sa mi zhorsila plet bola som ako pubertiacka, sama vyrazka, hlavne na brade.Vlasy? to ani nevravim ak som si ich neumyla kazdy den tak som vyzerala priserne. Beuveritelne mi mastneli. A mrcha? To bolo ako na kolotoci. Raz fajn a potom aj tri mesiace nic. Nakoniec som sa opat rozhodla ze ich zacnem brat. Ja som ju vysadila po 5-6 rokoch a pauzu som mala tak tristvrte roka. Dlhsie sa nedalo. Vyzerala som ako prisera:D Teraz sa to opat ukludnilo 🙂

traxo
31. júl 2014

ja to isté, vysadila a 40 dní nic...tak čakala a dočkala som sa 🙂 ale plet a vlasy no hnus....neviem co s tou pletou, lebo HA už nechcem....neviete nejaké lieky na akné?

monikapindjakova
31. júl 2014

ja som antikoncepciu vysadila a pocas uzivania som ani kramy nemala a po vysadeni anti....hned tehotna 🙂 takze o kramoch som nepocula 🙂 🙂 🙂 a po porode som nebrala ziadnu a to som sa pocas dni ani z domu nepohla a nedalo sa so mnou vydrzat,lebo som bola podrazdena,nervozna a tak som ju zacala uzivat znova.uzivam Daylette a som max.spokojna,po troch mesiacoch uzivania nemam kramy,ziadne bolesti,ziadne pms ,upravila sa mi aj plet a nepribrala som ani z nej,sice je trochu drahsia cca 32 euro na 3 mesiace ale ked si preratam kolko by som minula na tamponoch a na vlozkach mam to to iste,lebo bez anti.som silno krvacala.mozem len odporucat