Mám užiť tabletku "po"?

80472
3. júl 2014

prosím triezvejší názor, lebo ja mám z toho už paranoju...chránený styk včera + ejakuácia do kondómu už mimo môjho tela + som 2 dni po menzese teda ešte v neplodných dňoch....(plodné nastupujú o 2 dni) ...snád bol kondóm celý a nepoškodil sa, len to má trápi.....poradte

ttctwins
3. júl 2014

Psychiater by ti si lepsie poradil.

meluela
3. júl 2014

@80472 a nedalo sa ho skontrolovat ci je cely?
tehotenstvo v tomto pripade je extremne nepravdepodobne, tabletka po ti rozhadze cyklus. dala by som si ju iba ak by pripadne tehotenstvo bolo totalna katastrofa

sasa1983
3. júl 2014

@ttctwins súhlasím. Prečítaj si, čo si napísala...iste sama uznáš.Saša

80472
autor
3. júl 2014

@meluela bol celý, ale špeciálne som ho neskúmala a tehotenstvo by bola viac ako katastrofa, preto mi šibe už z toho

80472
autor
3. júl 2014

@ttctwins áno priznávam, že je to blbosť, ale fakt toto by mi z hlavy nevybil ani psychiater

ttctwins
3. júl 2014

@80472 - klidek dievca fakt to by bol viac ako zazrak... a tie sa nestavaju.

meluela
3. júl 2014

@80472 ked bol cely (nic z neho nekvapkalo), tak fakt nie je sanca ze by si bola tehotna, mozes byt kludna

80472
autor
3. júl 2014

@meluela neviem....nepozorovala som to až tak nejako špeciálne, bol celý a bolo to v ńom...ale neskúmala som to nijako...nebol čas 🙂

trish31
3. júl 2014

Toto nieeeeeeeee prosiiiim 😅 😅 😅 😅 😅

tatko_bebe
3. júl 2014

dalsi flameware :D

vefi89
3. júl 2014

@80472 máš tri deti a vážne sa pýtaš toto? 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sorciera24
3. júl 2014

@80472 a ty si komplentna?.....ved kondom sluzi na zabranenie tehotenstva....aj keby bol v tebe...preboha.....naco pouzivas kondom, ekd nevies naco je? 😕 WTF?

gretyka
3. júl 2014

Ked sa tak velmi bojis, tak preco sa nechranite dvojmo? Daj si vnutrom.teliesko + manzel kondom a nemusis sa bat...Alebo si daj uviazat vajecniky...ja ta chapem, ze sa bojis, ale potom sa treba chranit viacnasobne, vsak ked sa stale len budes stresovat, ci neostanes tehotna, tak si ten sex ani neuzijes....

koniarova
3. júl 2014

@gretyka Len možno o manžela nešlo? 😉

80472
autor
3. júl 2014

@gretyka áno, chcem IUD, ale už čo všetko som o tom prečítala tu aj celkovo na nete skúsenosti žien, no tiež neviem, ale toto je pre mnna asi najvhodnejšie....

adeala
3. júl 2014

@80472 povedala by som, že je skoro ešte menšia šanca, než keby si nemala sex vôbec 😅

klodyka76
3. júl 2014

nesexuj a nebudeš mať stres....myslím, že každá dospelá žena v dnešnej dobe vie ako sa robia deti a ako sa treba chrániť.....tak naozaj nechápem takúto tému

tjaden
3. júl 2014

ak sa vážne tak bojiš jedna tabletka po ešte nikoho nezabilla, len su pekne drahe a hlavne rýchlo čo viem tak najlepšie zaberaju do 72hodin ale radšej skôr ako neskoro

gretyka
3. júl 2014

@koniarova to mi ani nenapadlo 😉

@80472 ja mam Danu a v pohode...ale gynekologicka mi povedala, ze pocas plodnych dni aby sme sa pre istou chranili dvojmo...poviem ti pravdu chranime sa stale dvojmo...😉 😀

Ak by som mala cisarsky, dala by som si asi uviazat vajecniky, takto nechcem podstupovat operaciu kvoli tomu 😝 😅

80472
autor
3. júl 2014

@gretyka presne toto riešim aj ja...aj keby som mala iud, nechcem žiadńe hormonálne, čiže spoliehať na to by som sa aj tak nespoliehala, ale možno by to pomohlo mojej psychike, že by som to už nebrala až tak tragicky, samozrejme, že by som sa chránila tiež dvojmo....tak zas rozmýšľam načo podstupovať inzerciu iud, ked aj tak by to nevyriešilo celkom všetko....no chaos

80472
autor
3. júl 2014

@koniarova samozrejme že nejde o manžela, som rozvedená, ak by to niekoho zaujímalo 😎

asaela
3. júl 2014

nezvyknem sa zapajat do takychto hlupych tem, ale toto mi neda, zvedavost ma premohla- tebe pri takomto psychickom nastaveni ten sex skutocne aj sposobuje nejaky ten pozitok? lebo vyzera, ze si z toho celeho vlastne zrela na psychiatriu. robis to kvoli partnerovi alebo kvoli tomu, ze sa to od teba ocakava alebo kvoli comu vlastne? skutocne nechapem tvoju motivaciu. nesexuj vobec a mas po probleme 😎

iwesska
3. júl 2014

Citujem: "ejakuácia do kondómu už mimo môjho tela"....ja len ze neviem coho sa bojis, lebo semeno nema kridla, nevie lietat aby ti zaletelo do susky a oplodnilo ta 😀

natalienka12
3. júl 2014

No koniec toto! 😀 😀 😀
@80472 nespi s chlapom a urob si to sama, to je najtriezvejší názor aký môžeš počuť

80472
autor
3. júl 2014

@iwesska jeeeeežiš, ludia.....čoho sa bojím???? toho, že aj tu je iks diskusii a debát o nehodách s kondomom, tak ma to proste napadlo....že aj to sa môže stať, jednoducho ma to napadlo...ja zas nechápem, ako sa može pretrhnuť kondóm, ale aj vdaka príspevkom na tuto tému ma to proste napadlo....ja zas považujem napr. za totálnu kravinu používať kondóm teasne pred krámami, kedy su už ozaj nepoldné dni, vtedy to vôbec neriešim a vtedy sa ani nebojím....len teraz mám pred plodnými dnami a vtedy nesexujem, ale nejak to tak vyšlo....tak preto

iwesska
3. júl 2014

@80472 Vsak ano, kondom sa moze pretrhnut, ale ked do toho kondomu neurobil vo vnutri, ako by sa to semeno do teba dostalo??? Ano "kvapocky lasky..." alebo skor "kusok uniknuteho semena" o ktorom chlap netusi, ale to by zachytil ten kondom ked uz, tak preto nerozumiem tvojej otazke. A zas to, co ty povazujes za kravinu - nepouzivat kondom pred kramami sa ti moze prave stat osudnym, lebo ta pravdepodobnost otehotnenia je tu daleko vyssia ako situacia ktoru hore opisujes. A to len z toho dovodu, ze u niektorych zien dochadza k ovulke aj pred MS. Alebo niekedy aj 2x v cykle.

80472
autor
3. júl 2014

@iwesska používam ovulačné testy už dlho...preto

80472
autor
3. júl 2014

@iwesska no mám byť už ozaj taká detailistka? 😀 aby si pochopila moju otázku? ok...vysvetlim, aj ked téma je už bezpredmetná, myslím, že som potrebovala len ukludniť...dohoda bola, že sa neurobí do mna ani s gumou....mám pocit, že to tak presne bolo ale zvážila som teoret. alternatívu, že keby sa urobil s gumou dnu a pretrhla by sa....to je celé...gumu som neskumala...či je cečlá či nie...zdalo sa mi že ano, viac som to s ním neriešila

iwesska
3. júl 2014

@80472 No, ale nepretrhla sa, tak mozes kludne spavat 😉

sisasss
3. júl 2014

@80472 , neboj sa kondom sa nepretrhol môzes kludne spavat.
Ani tabletka po nie je 100%, poznam babu, co ju uzila a otehotnela.
Tak ak nechces otehotniet tak ti zostava len cakat na svoj den 🙂, nestresuj....
Drzim palec!