Mám Mirenu a nedostala som menštruáciu

29. jan 2022

Ahojte. Mám zavedenú Mirenu a už tento mesiac som nedostala menštruáciu. Je pravda že posledná menštruácia prosté sekla už po 3-4 dňoch mi skončila úplne. Inak mávam tak 5-6 dni. Mirenu mám zavedenú už skoro rok. Je možné že by som napriek tomu otehotnela? Je možné že by sa mirena niekam presunula? Alebo mimomaternicové tehotenstvo?
Všimla som si že o dosť častejšie chodím na malú potrebu. Viac mi chutí jesť. Som veľmi náladova. Lekárovi sa chystám zavolať v pondelok. Prosím že nemôžem byť tehotná 🙏🙏

autor
29. jan 2022

Doplním. Že v dátum kedy mala prísť menštruácia zo mňa akurát tak tiekla voda. Číra voda normálne som mala pocit ako keď dostanem menštruáciu a ono to bola číra voda. Bolestí krížov a brucha sa tiež objavili tento mesiac.

babovka2321
29. jan 2022

Sup do lekarne po test, uz budes mat 100% odpoved a daj vediet 😁

nelca0510
29. jan 2022

Noo,rozmyslam ako ti to sformulovať. Urob si test. Chces aby sme ťa tu utešovali,že určite nie si? Čítala si si pribalovy leták Mireny? Pýtala si sa lekára aký budeš mať potom cyklus/menzes? Ak nie,tak to urob teraz.

autor
29. jan 2022

@babovka2321 aj nad tým som premýšľala ale nemôže mi test ukázať nesprávny vysledok skrz to že mám Mirenu?

autor
29. jan 2022

Mám ešte jeden starý test doma digitálny majú nejakú zaruku? Nevadí keď si spravím aj teraz poobedie? Dobrý stres inaak 💯🤦🏻‍♀️

selena_luna
29. jan 2022

Test ukazuje hcg ktore produkuje zlte teliesko. Mirena hcg neprodukuje 🤷‍♀️

nelca0510
29. jan 2022

Nevadí,ak mešká menzes,môžeš test robit hocikedy.

ailiba
29. jan 2022

Určite si sprav test... Keď ti mešká týždeň, už uvidíš aj poobede výsledok....ak by si bola tehu. Hoci je po záruke, keď sa objaví kontrolná čiarka, mal by ukazovať dobre. Daj vediet😉

babovka2321
29. jan 2022

Ak ti uz meska menstruacia, tak by ti aj poobedny ukazal aspon nieco, smelo do toho.

autor
29. jan 2022

Ďakujem vyskúšam napíšem 🙏🙏

ikonica
29. jan 2022

No ako?

summersunny94
29. jan 2022

No ako robila si si test?

autor
29. jan 2022

Áno robila som je negatívny ale našla som v krabičke ešte jeden tak si spravím ešte ráno 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

summersunny94
29. jan 2022

Oki vyskúšaj teda ešte ráno aby si to mala potvrdené 🙂

autor
29. jan 2022

@summersunny94 vyskúšam ďakujem za podporu modlite sa nech je aj ten negatívny 😀🙏

summersunny94
29. jan 2022

Podľa mňa bude negatívny neboj nič 🙂

ailiba
29. jan 2022

Podľa mňa nie si tehotná... Tak super.

autor
29. jan 2022

@summersunny94
@ailiba aj ja si myslím ale čo čítam tak mám všetky nežiaduce účinky Mireny takže dúfam že to bude tým

ailiba
29. jan 2022

Určite áno... Možno by bolo dobre zavolať gynekológovi... Ale podľa mňa sa časom všetko upraví.

autor
29. jan 2022

@ailiba ja mu určite zavolám nech to pozrie a uvidíme dúfam že sa mirena nepohla a je tam kde má byť

sabinka022
29. jan 2022

@autorka Mirena moze sposobovat amenoreu, nie je to nic nezvycajne,takze klud. Tehotenstvo nie je vylucene,ale je veeelmi malo pravdepodobne.

tncka
29. jan 2022

Ja mam mirenu tiez a menzes mi zmizol pol roka po zavedeni. Iba viem ze mam mat svoje dni ked ma hlava boli,pripadne spinim uplne minimum. Ako kedy. A pokial viem,pri mirene je prave toto ziaduce

autor
29. jan 2022

@sabinka022
@tncka veď ja viem že je to normálne len som to nečakala tak skoro keďže menštruácia nebola slabá iba trochu časom sa miernila až sekla po 3 dňoch a tento mesiac už neprišla vôbec. Ale ďakujem za ukludnenie.
@tncka a ako dlho máš Mirenu? Od vtedy si vôbec nemala ani raz menštruáciu?

oblecenie99
29. jan 2022

Ja len k tomu testu na ukľudnenie: keď som bola tehotná, pomýlila som sa pri počítaní cyklu a testovala som sa predčasne, čiže ešte predtým, ako by som mala dostať menzes, a dokonca neskôr som zistila, že aj s testom dooooosť po záruke a aj tak vyšli dve čiarky.. čiže tie testy, aj keď sú po dátume spotreby, by mali byť relatívne presné :D

autor
29. jan 2022

@oblecenie99 veď teoreticky sa tam nemá čo pokaziť ale našťastie tie čo mám náhodou doma sú ešte do novembra tohto roku 😀

tncka
3. feb 2022

Mám ju už 3roky. Dávala som si ju práve preto aby som nemala menzes lebo mi robil veľké problémy a veľké straty krvi. Nie už som nemala po pol roku od zavedenia zmizol a není ho😁

autor
3. feb 2022

@tncka ani ja som ešte nedostala nič... Tak dúfam sa už nevráti ani 🤣🤣

anonym00000
4. júl 2022

Ako si dopadla?