Mám kŕče a menzes do ružova popri braní Maitalonu. Prečo?

ria92
1. dec 2011

Ahojte, chcem sa opýtať, či niekto nemá skúsenosti s mojím dúfam, že nie problémom =( Už 10 mesiac beriem HAK Maitalon, s ktorým som relatívne spokojná, mala som posledné 4 tabletky pred dobratím blistra, keď som začala krvácať, čo sa mi ešte nestalo vždy mi menštruácia vyšla tak ako mala.. čo je horšie všimla som si na druhý deň, že krv nie je typická menštruačná ale viac sfarbená do ružova. Od rána mám menšie krče v bruchu, ktoré neskôr prestali. Krvácanie bolo prvý deň slabé, no druhý už silnejšie, kedy som na nohavičkách objavila aj menšiu blanku čo to môže znamenať????? =((((

tinki
1. dec 2011

@ria92 tak s tým ti poradí len lekár. 😒

ria92
autor
1. dec 2011

nooo len ja som mimo mesta, odcestovaná čiže netušim čo mám robiť ☹

mici111
1. dec 2011

zatial nerob paniku 😉 pri kazdej HAK sa moze objavit medzikrvacanie, je to normalne..ked budes v meste, skoc k lekarovi..pokial nekrvacas uplne ze vela, ze musis vlozky menit velmi casto, nie je dovod na takuto paniku.. drzim palce 🙂

ria92
autor
1. dec 2011

@mici111 / tak nie nemením ich často, len som sa dosť zľakla, pretože sa mi to ešte nestalo... plus ma zneistila mamina kamarátka, ktorá mi povedala či to nemohol byť mimovoľný potrat aj napriek tomu, že som brala HAK, čo už ma zdeptala totálne... ☹

tinki
1. dec 2011

@ria92 No, moja, ale tu ti asi ako poradíme..to môže byť čokoľvek. Ak krvácaš veľa, treba ísť k lekárovi. Veď pohotovosť je v každom meste. A ak je to tak normálne, tak vyčkaj a keď sa vrátiš, pôjdeš za doktorom. Myslíš, že si potratila? Ak by to bol potrat, tak by si pravdepodobne krvácala veľmi a sama by si videla, že musíš sa dať vyšetriť. Takto cez net by ti neporadil ani doktor.

ria92
autor
1. dec 2011

@tinki / len som sa chcela skúsť spýtať, čo by to mohlo byť... nechcem si radšej namýšľať nič, ale pochybujem, žeby som potratila HAK som brala pravidelne a nebrala som popri nich ani žiadne antibiotiká alebo iné lieky čoby oslabilo ich účinok