Ktorá antikoncepcia je najlepšia?

14. máj 2024

Dievky, aká je najlepšia antika? Myslím skúsenosti s telieskom, pripadne tabletky? Ak je zavedené teliesko,je menštruácia? Ďakujem

crazy_cat_lady
14. máj 2024

co sa tyka tabletiek, tak neexistuje univerzalna odpoved, kazdej vyhovuje predsa nieco ine 🙂

doriiis
14. máj 2024

Mne najviac vyhovuje teliesko. Mám už druhé.Menstruaciu nemám už 5 rokov a som s tým maximálne spokojná

autor
14. máj 2024

@doriiis prosím ťa, ktoré konkrétne máš? Zavádzanie bolí? Ja mama pocit, že mám traumu už len z kozy, hrozný pôrod, veľa bolesti č tehu, tak sa bojím. Normlanne stará krava a mam strach 🤦‍♀️

doriiis
14. máj 2024

Prvýkrát som mala Mirenu,teraz mám Levosert,čo je vlastne to isté.
Áno,dosť to boli ale trvá to iba pár minút.Doslova pár.Ale za ten komfort,čo mám potom to určite stojí.Nikomu to nie je príjemné,ale dá sa to prežiť a teraz mám ( dúfajme ) 8 rokov pokoj 😃

babovka2321
14. máj 2024

Mna napriklad zavadzanie Mireny nebolelo, citila som iba akoby uplne slabe mestruacne "krce". Ja som s nou spokojna.

aurinia
14. máj 2024

Mna tiez vkladanie mireny nebolelo, mam uz druhu...8rokov neviem co je menštruácia. Odporučam.

mamickalisticka
14. máj 2024

Ja napr mam mirenu, a ms mám.. síce mám slabšiu a cca každého 2 a pol mesiaca, ale pms mám dosť silné a trvá mi to cca 10-12 dní 🙃