Kto má skúsenosti s antikoncepciou Triregol?

jacky05
13. jún 2014

Rada by som sa s vami poradila ako je to s dlhodobým užívaním tejto antikoncepcie. Ďakujem za každú odpoveď 🙂

ematko29
13. jún 2014

@jacky05 triregol som brala ako uplne prvú antikoncepciu,mne vtedy vyhovovala atiež má dobrú cenu.

nika222
13. jún 2014

Ja ju beriem uz 12 rokov a je supet podla mna 🙂

amee
13. jún 2014

@jacky05 ja som ju brala asi 4 roky v kuse a bola fajn.

jacky05
autor
15. jún 2014

Je to moja prva a zatial jedina antikoncepcia ktoru beriem a beriem ju uz 4 rok, no vsimla som si par zmien. (zmeny nalady, nervozita, nechut na sex a niekdy aj bolesti pri styku) moze to byt aj od tabliet ?

stellamaris
15. jún 2014

@jacky05 uzivala som Triregol necele dva roky,mne nevyhovovala,mala som silne menstruacie a medzi nimi caste spinenie.Prestala som ju uzivat a vypadla mi menstruacia celkom.Musela som rok chodit na Agolutin injekcie,aby som menstruovala........................ 😖

jacky05
autor
15. jún 2014

Po vysadeni ste nemali problem otehotniet ? citala som tu vela prispevkov o tom aka je HAK zla, chemia, humus a este neviem co vsetko. Tak rozmyslam, ze sa poradím o tom so svojim gynekologom, Som este mlada a mam strach, aby mi to nejako neposkodilo.

ketrinka17
15. jún 2014

tato anti je stara,.ja som brala daaaavno par mesiacov a pribrala som velmi velmi nikdy viac trojfazovu anti...

jacky05
autor
16. jún 2014

Ak sa mozem spytat co myslis pod tym trojfázovu ?

antonia05
16. jún 2014

ja som ju brala roky....nemala som s nou problém a nepribrala som ani gram...cenovo je celkom dostupná, momentálne užívam Belaru, uvidím ako mi bude vyhovovat

renka157
15. aug 2014

ja som ju uživala 15 rokov a bolo mi pri nej perfektne len uff mam už vek a treba mi ubrať hormon tak idem skusiť vnutromaternicove teliesko čiže Danu tak držte mi palce aby som to zvladla

daniela09
15. aug 2014

ja ju beriem tiež niekoľko rokov, po vysadení som otehotnela do 4 mesiacov, len poslednú dobu mi z nej býva zle od žalúdka, ked beriem večer tbl. , doteraz som nemala žiadne negatívne skúsenosti.