Krvácanie pri antikoncepcii

mon1806
29. aug 2023

Uz neviem koho sa mam opyyat tak skusim tu baby prosim vas uz skoro rok beriem antikoncdpciu drovelis nikdy nic som z nej zle nemala beriem kvoli endometrioze problem je ale teraz brala som atb kvoli zapalu 3 dnove , nasledne o 3 dni som dostala nejaku virozu z masa mala som.horucku a zvracala a hnackovala celu sobotu nedela bola tiez biedna , tabletky sa asi nevstrebali a 7 dni pred planovanym menzes som zacala krvacat aleee krvacam uz 4 den len rano ked zoberiem antikoncepcnu tabletku vecer po.krvaci ani stopy , gyn povedala ze to nic mam brat dalej ale ja fakt uz nevladzem cez tie bolesti stane sa nieco ak vysadim 3 dni skor aktine tablety a zacnem brat placebo len 4 dni ??

kika193
6. sep 2023

@mon1806 asi si to uz poriesila, co.
Neuvazovala si o kontinualnom rezime, ak sa da? Nemala by si ziadne krvacanie, lebo by si nebrala placebo, len tablety s aktivnou latkou

mon1806
autor
6. sep 2023

@kika193 vies co nijak jednu tabletku aktivnu som nezobrala lebo som stale krvacalo a nasledne som dalsie 4 dni nic nebrala prisiel menzes normalny a dnrs uz beriem aktivne tablety a je to v poriadku uz , lekarka ale stale tlaci do laparoskopie tak som povedala ze nie neexistuje idem ale na ultrazvuk malej panvy pod 4D