Krvácanie po začatí užívania antikoncepcie. Poradíte?

vanesia899
3. mar 2016

Ahojte.Po 21 dnovom brani antikoncepcie mi prisla menstruacia.Trvala 4 dni a bola slaba.Po 7 dnovej pauze som si dala prvu tabletku z noveho blistra a dalej som uz nepokracovala s uzivanim.Dnes po 4 dnoch od uzitia tabletky som zacala slabo krvacat.Mozem krvacat tym ze som uzila tu jednu tabletku a dalej som uz nepokracovala a dostavila sa znova menstruacia?Pocas 7 dnovej pauzy som mala nechraneny pohl.styk.A vcera som bola na prehliadke u lekara a konstatoval ze je vsetko v poriadku..Dakujem za odpovede...

tana85
3. mar 2016

ak ti lekar povedal, ze je vsetko v poriadku, tak nerozumiem, ze sa pytas. on je asi najlepsi zdroj informacii. ale dobre. telo si zblbla hormonami, ktore si davas ako sa ti zachce a same nevie, co sa deje - ano, mozes par dni krvacat,mozes mat dalsi menzes skor alebo aj neskor. nie je rozumne si davat antikoncepciu podla nalady, ked si zacala, mala si aj dokoncit blister. hormony su velmi citlive na zmeny lebo ovplyvnuju vela procesov, a zasahy do ich hladin sa nejaky cas davaju do svojho normalu

milota164
3. mar 2016

presne tak ja by som tiez takto neexperimentovala, a ked uz chces prestat tak treba dobrat cely ten jeden cyklus. no chilku bude trvat kym sa ti telo vrati do normalu