Krvácanie po sexe pri antikoncepcii

derka7
4. okt 2015

Ahojte potrebovala by som od vas radu.... Na druhy den po sexe som zacala krvacat ako pri menzese, ale uzivam antikoncepciu a stalo sa mi to prvykrat. Ostali mi este 3 tabletky v blistri takze menzes by som mala mat tak o 3-4 dni, moze to byt ze sa mi pustil skor? Tabletky beriem pravidelne v ten isty cas. Tiez mam uz skoro tyzden akoby PMS skvrkanie v bruchu a napatie ako ked ocakavam svoje dni a teraz sa tiez citim ako pri menzese....myslite ze je to mozne aj ked beriem hak, ze mi pridu skor alebo to suvisi s niecim inym? Dakujem za pomoc

petulka1987
4. okt 2015

a ako dlho už berieš hak?

derka7
autor
4. okt 2015

@petulka1987 4 mesiace cca

babydesire
4. okt 2015

@derka7 ano moze sa menzes spustit skor..normalne douzivaj tabletky...ak by si mala bolesti,zajdi ku gyn.

petulka1987
5. okt 2015

tak to je možné, ešte si asi telo nestihlo zvyknúť, ale malo by sa to upraviť, ak nie, tak potom budeš musieť zmeniť tabletky... a keby to bolo krvácanie po sexe, tak by to bolo hneď a nie na druhý deň... 😉

marianka0101
5. okt 2015

@derka7 ja som teraz mala krvácanie po cvičení v deň keď som si mala dať poslednú tabletku ☹ potom deň pauza a potom sa pustil menzes, ktorý už teraz trvá 6 dní ☹ antikoncepciu užívam 3 mesiac no po prvých 2mesiacoch som ju musela zmeniť, lebo mi nastúpila migréna. Teraz zase toto, no uvidím, dám tomu ešte 2 mesiace ak sa to bude opakovať, tak znovu požiadam o zmenu

derka7
autor
10. okt 2015

@marianka0101 no ano je to niekedy nevyspytatelné bud si naše telo ešte nezvyklo dostatočne čo si myslím že kludne tak može byť, alebo treba zmenu....ja som teraz naozaj mala menzes skôr ako mal prísť, no ešte stále ho mám, dneska mám 6. deň a je ho ešte stále dosť, tak normálne a to už včera som sa tešila že mi končí lebo sa mi to tak javilo