Kedy ste dostali menzes po vysadení antikoncepcie?

dada000
2. jan 2014

Ahojte baby uzivala som hak asi 5rokov a teraz ju musim vysadit...ako vam potom nabehla menstruacia?Dobrala som blister dosla menstruacia a som zvedava ako to pojde dalej...

vikikatka
2. jan 2014

@dada000 Mne nestihla "nabehnúť" na najbližších 9 mesiacov 🙂

bajka22
2. jan 2014

o mesiac čakaj ďalšiu 🙂 aj ja som mala z toho obavy a je to úplne ok :o)

bullinka
2. jan 2014

mne to haprovalo cca. rok. Pila som potom caj z mysiehochvosta - rebricek obycajny, nakolko mi ani tabletky od Dr. nechceli zabrat. Keby nieco, vyskusaj.

koniarova
2. jan 2014

Mne prišla ms cca 2 mesiace po vysadení. 😉

mirka1011
2. jan 2014

@dada000 ja som brala HAK asi 7 rokov a ms mi aj po vysadeni chodila pekne na cas 🙂

hviezdicka111
2. jan 2014

ja som mala prvy cyklus vyse 60dni...a brala som hak 7-8rokov

linda20111
2. jan 2014

hned po vysadeni som dostala ms ako normalne, ako by som robila 7dnovu prestavku, ale potom druhy krat mi meskal asi 2mesiace, nemala som uz tak pravidelne ako ked som HAK brala

miku1
2. jan 2014

Mne po vysadení nabehla normálne ako mala. A potom som tiež nemala žiaden problém, každých 28 dní mi chodila presne ako hodinky 🙂

bacoolka
2. jan 2014

AJ mne prišiel hneď po mesiaci a dokonca sa mi aj upravil aj cyklus 🙂

denise.v
2. jan 2014

Ja som HA brala 10 rokov a po jej vysadenì som už nikdy nedostala menzes ☹ .Teraz ju beriem znovu po 4 rokoch.Medzitým som brala hormòny, občas a ked som ich nebrala,tak som menzes nemala a kedže sme chceli ešte druhé bábo,tak mi dr. predpisal hormóny a tak sa mi podarilo otehotniet,no po tehotenstve som takisto menzes nedostala takže musim brat HA ,inak mi je zle ☹...ale som rada a dakujem bohu,že nám ešte doprial jedno dietatko 🙂

mbabika
2. jan 2014

mne hned po vysadeni prisla potomna 2x mi meskala si 2 tyzdne a tersaz este neviem lebo co chvila by mala nastupit 🙂

rebbecah
3. jan 2014

ahoj, ja som na tom presne rovnako, taktiež som vysadila tabletky po 5 rokoch užívania 🙂 31.12. mi skončila ms, 1.1. som mala načať druhý balík, ale už som nenačala a v ten večer sme s mm aj spolu spali .... nič také sa nedialo, ibaže dnes 3.1. ma bolelo brucho ako pri ms, a ked som išla na wc, tak som si všimla, že mi išlo celkom dosť krvi, ale iba ten jedenkrát....potom už v priebehu dňa nie....má s tým niektorá skúsenosť ? lebo ma to normálne prekvapilo, kedže sa 2 dni po vysadení nič také nedialo 😀

mirkaaa258
5. jan 2014

po vysadení som mala prvú menštruáciu načas, no potom celý cyklus rozhádzaný, len mi to lekárka upravuje hormonálnymi liekmi, lebo ináč tak raz za 3 mesiace by sa aj dostavila 🙂

veronka6
5. jan 2014

Ja som po vysadení ma bolela hlava neberiem uz tri týždne a menzes nikde ale nakolko som momemtalne chora pripisujem to tomu.Taku uvidím.

viki1077
5. jan 2014

čože?? to váže vám to až takto rozhadzalo cyklus och boze dufam ze mne nie ja som brala rok adelle a potom som musela mat prestavku zhruba 3mesiace a teraz ju uz idem vysatit na dobro v tedy som nemala ziadne tazkosti no dufam ze nebudem mat ani teraz....

karabashka
5. jan 2014

@dada000 mne normálne po mesiaci a stále mám odvtedy pravidelný 28 dňový cyklus..

hennyinnsbruck
5. jan 2014

Ja som mala tu,, prvu,,, menstruaciu po vysadeni, potom 3 mesiace nic...po 3 mes mi prisla sama,bez vyvolavacky,bez nicoho...lekar poradil nechat to na prirodu 🙂
ci mam pravidelny cyklus este neviem kedze teraz cakam tretiu menstruaciu.. ja som brala Hak ca 12 rokov...

3kolka
5. jan 2014

no mne mrcha nedošla 5mes.musel mi dr pychnúť injekciu

monciky
5. jan 2014

ja som brala HAK 12 rokov, po vysadeni mi menzes prisiel o 2 dni neskor ako bezne a teraz druhy mesiac prisiel presne na den a pevne dufam, ze treti mesiac uz nepride🙂

obcansr
6. jan 2014

no prvý mi prišiel po 32 dnoch , druhý po 42, a dnes je to už 43 den a neprišiel zatial tak uvidíme , bud som tehu alebo príde neskor