Kde kupujete kondómy?

9. apr 2024

Ahojte,

prosím vážna téma, žiaden výmysel. Kde kupujete kondómy? Myslím tak, aby sa to aj finančne oplatilo. Mne doteraz nikdy nenapadlo kupovať kondómy niekde na nete. Vždy som ich kupovala v drogérii, alebo v supermarkete, kde som práve bola na nákupe, Durex väčšie balenie od 12-16€ podľa druhu, obchodu, alebo akcie. No ale veď je ich tam len 12 ks a to sa celkom rýchlo minie a dostalo sa ku mne, že existujú aj 50 ks balenia, tak som googlila 😁 a našlo mi stránky priamo na predaj kondómov za fakt super ceny, 50 ks napr.26€, čo je naozaj omnoho výhodnejšie, až som začala pochybovať, či to nemôžu byť nejaké fejky alebo či neprídu mesiac pred koncom záruky 😂 Dá sa spoľahnúť na tieto eshopy? Máte niekto reálnu skúsenosť?

Ďakujem za odpovede k veci.

kalifka
9. apr 2024

V Lidli veľké balenie a cena nie je o čom 😉

deedol
9. apr 2024

ano, kupujeme tie mega 144 ks balenia durexov, vzdy vsetko ok, zaruka dlha. kondomshop, superlove, naposledy fotionshop.

janai1
9. apr 2024

kondom-rex

autor
9. apr 2024

@kalifka no tie z lidlu veru nie su pre mna. Kvalita daleko od durexu...

autor
9. apr 2024

@deedol super, vdaka za odpoved. Akurat tam sledujem ich ponuku a teda sa mi nejak otvaraju nove obzory 😁 tak asi poskusame

kalifka
9. apr 2024

Nám lepšie zas sadli, ako Durex

laurita285
9. apr 2024

ja som si raz objednala nejaké také väčšie balenie a prišli mi rozbalené kondomy nasypané v sáčku :D :D :D :D nikdy viac

deedol
9. apr 2024

@laurita285 to je bezne, to su tie velke balenia bez skatul.
ale minule nam necakane dosli v tych klasickych skatuliach po 12 ks.

fido69
9. apr 2024

Aj najdrahší kondóm je lacnejší než plienky pre dieťa... 😉

egonsk
9. apr 2024

@kalifka lidlacke aj pepino su rozmerovo dost male, najlepsie je uzivat antiku a netreba pocitat a furt kupovat sprcky.

wintery
9. apr 2024

@egonsk na čo zbytočne do seba pchať hormóny? Ty by si to robil? 😅

ankare
9. apr 2024

@egonsk užívať antikoncepciu je najlepšie pre chlapa. Vsak žena sa postará. To,že pcha do seba umelé hormóny, je nič. 🤦

egonsk
9. apr 2024

@ankare umele sladidla, umele prsia, umele pery, vsade chemia a umelina, tak jedna tabletka navyse, ktora podstatne dokaze ovplyvnit kvalitu zivota si nedat?

autor
9. apr 2024

@fido69 ako ti toto prislo ako odpoved k veci, prosim ta?

wintery
9. apr 2024

@egonsk dobrý argument 😂 porovnávať umelé sladidlá s antikoncepciou.
A nie každá má nejaké úpravy na tvári a tele 😉

ankare
9. apr 2024

@egonsk si ťažký egoista,ktorý mysli len na seba a svoje potešenie

egonsk
9. apr 2024

@wintery ja rozhodne ano, alebo si dal teliesko, ak by som koli alergii nemohol. Aby som sa strachoval prasknutia a myslel vzdy na to, ze ci je po ruke sprcka? to je uplny zabijak vasne a celej tej atmosfery, akurat to postupne robi ludi otupelymi voci sexu a potom v 40tke uz si vrznu raz mesqcne, alebo na valentina... Kazda zena v zivote ktoru som poznal, ze nemala pozitivny vztah k sexu zila vacsinu zivota s gumovanim.

janai1
9. apr 2024

@egonsk užívam HAK ale toto keby mi chlap povedal, tak v momente otočka a dovidenia. Keď vymyslia hak pre mužov potom sa k tomu môžete vyjadrovať 😉

egonsk
9. apr 2024

@ankare kazdy ma na to svoj pohlad, tvoj ti neberiem. 😁

kalifka
9. apr 2024

@egonsk nie každý môže antikoncepciu 😉

egonsk
9. apr 2024

@kalifka ved som pisal, ze existuje aj teliesko 😁🤣

kalifka
9. apr 2024

@egonsk ja mám po 40- tke a veru mám sex častejšie ako dva krát so mesiaca 😉 možno sa treba pozrieť na druhú stránku, prečo žena s tebou nechcela mať častejšie 🫣

kalifka
9. apr 2024

@egonsk existuje niečo také, ako alergia na spermie ☺️ vtedy nemôžeš nič iné okrem kondómu

egonsk
9. apr 2024

@kalifka 😁😁😁 dakujem, ale tento problem som nikdy nemal. So zakomplexovanymi a puritanskymi zenami som nepokracoval v hlbsom spoznavani, aby to viedlo do intimnej casti.

egonsk
9. apr 2024

@kalifka joooj takze koli 0.000000001% zien teraz mam preferovat sprcky aj tam kde ta alergia neni, hej?

autor
9. apr 2024

@egonsk ja obcas zahliadnem tvoje odpovede v diskusiach a nadobudla som pocit, ze si este velmi mlady a nemas vela vztahovych skusenosti. Ja ti prezradim, ze som zena okolo 40 a mam muza este starsieho a rozhodne nemame sex raz mesacne, naopak mame krasny a pevny vztah, bavi nas to viac ako zamladi a kondomy nam ziadnu vasen nekazia, asi na to ides zle....

janai1
9. apr 2024

@egonsk a ty aj niečo o tom teliesku vieš či len zase hadzeš zodpovednosť na ženu ?

egonsk
9. apr 2024

😁 ok, dakujem, polychotila si mi 🤣😉

kalifka
9. apr 2024

@egonsk hmmm... Potom vyššie komentár, neviem ako mám chápať 🫣🤣🫣
Si predstav, že poznám veľa žien s alergiou na spermie, ale keď budeš mať skutočný vzťah a mal si si takúto partnerku, iné by to neostalo

janai1
9. apr 2024

autorka - tento pán mladý nie je ale máš pravdu, vzťahovych skúsenosti má málo, lebo ho žiadna nechce a pravidelne tu o tom vyplakáva. Po každej jednej jeho odpovedi chápem viac a viac prečo 💁🏽‍♀️