Hormonálna antikoncepcia Mistra

janula2511
18. máj 2023

Ahojte, mám predpísanú mistru.mam pms , silné krvácanie, bolestivá ovulácia.beriem liek na tlak nebilet.mám 40 rokov , dieťa nezvažujem už.takže nepíšte , že určite nebrať spôsobuje neplodnosť a také podobné komenti.neviem či začať brať.bojim sa nežiadúcich účinkov.

dame2
18. máj 2023

Mistru som brala od cca 16tich rokov (najprv kvôli dlhej, silnej a bolestivej menštruácii, neskôr už aj kvôli antikoncepčnému účinku), v 24 rokoch som vysadila a otehotnela som za 2 mesiace a teraz som po dvoch rokoch tehotná znova takže neplodnosť určite nespôsobuje 🙂 a konkrétne z Mistry jediný nežiaduci účinok, čo som postrehla bol, že som si musela dávať viac pozor na stravu aby som nepribrala, inak bolo všetko v úplnom poriadku a veľmi mi pomohla s bolesťami pri menštruácii. Určite by som to skúsila, vždy sa dá vysadiť, ak by bol nejaký problém.

janula2511
autor
18. máj 2023

@dame2 práveže mňa tá neplodnosť už netrápi.uz dieťa nechcem.takze si bola s mistrov veľmi spokojná.a na začiatku bolo všetko ok.nemala si nejaké problemi nevoľnosti.predsa než si organizmus zvykne.pms pri mistre si nemala?

dame2
18. máj 2023

@janula2511 nie pms som nemala vôbec, krvácanie slabé 4 dni (bez nej 7-8 dní), žiadne bolesti. Ani zo začiatku si nespomínam na žiadne problémy. Samozrejme, každému môže inak sadnúť, ale vyskúšala by som, ako som už písala, ak sa niečo nebude pozdávať, dá sa vysadiť

janula2511
autor
18. máj 2023

@dame2 zajtra začnem užívať.dnes mi došiel menzes.

janula2511
autor
18. máj 2023

@dame2 máš pravdu.ked len študovať budem a rozmýšľať či brať alebo nie tak sa nedozvieme ako mi sadla.ked nesadne tak vysadim.

janula2511
autor
18. máj 2023

@dame2 po tehotenstve a dojčení sa zase vrátiš k mistre?

romana1110
22. máj 2023

Ja som bola s Mistra veľmi spokojná . Brala som ju dlhé roky a musím povedat ,že žiadne nežiaduce účinky som nemala . A môžem sa opýtať Vám ju predpísal ? Lebo ja už som mala belara , zlynda a ešte jednu a vôbec nesadli . Teraz sme to riešili s doktorom lebo neviem fungovať keď mám menzes a pýtal sa ma ,že akú som mala pred tehotenstvom. Som povedala ,ze Mistra a povedal mi ,že sa už nevyrába a dal mi dienorette ,že to je presne to isté .

janula2511
autor
22. máj 2023

@romana1110 áno mistru beriem.to je blbosť že sa nevyrába.a iné ti prečo nesadli?

romana1110
22. máj 2023

@janula2511 tak som dosť prekvapená povedal mi ,že sa nevyrába . Ale toto je to isté zloženie čo Mistra .
Belara som mala akú prvu pred pár rokmi ťa má Zavodnila +30kg , zmenil na mistru tá bola super len brala som ju dlho tak potom som už mávala silné migrény každý deň a keď nie tak bolesti hlavy .
Po pôrode mi dal zlynda čistá katastrofa.
Potom mi dal ešte jednu ale názov si napamatam z nej mi opuchali nohy musela som ísť na cievne .
A teraz posledný pokus je tá dienorette. Beriem už týždeň.. povedal mi sám doktor ,že posledná záchrana a keď nie tak smer pod nôž znova

janula2511
autor
22. máj 2023

@romana1110 a čo máš, že pod nôž?

janula2511
autor
2. nov 2023

Niekdo na predaj Mistru?