Hormonálna antikoncepcia Lunytta

slavicek5
22. júl 2014

Ahojte, máte niekto HAK Lunyttu? Mala som predtým Vreyu ale doktorka mi povedala, že je to zbytočná záťaž pre mňa že Lunytta je vraj lepšia. Lenže je to nejaký nový výrobok a neviem či nie je lepšie ostať pri tom svojom overenom.

lucy125
23. júl 2014

Ahoj ja som ju mala po porode a super,mne sadla.teraz mám Evru naplaste.

lucyliur
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
weronika2
5. aug 2014

Ahoj aj ja ju mám a nezbadala som žiadne komplikácie. Ja som mala pred tým Dienorette ale strašne som od nej pribrala, tak som chcela, aby mi doktorka dala inú. Spomínala, že Lunytta neviaže vodu v tele. No nezbadala som žiadny rozdiel 😀Zajtra mám poslednú tabletku a potom si dávam 3 mesačnú, možno aj dlhšiu pauzu, tak ak zbadám nejaké veci, kt. by s tým mohli súvisieť, ozvvem sa 🙂

agnese
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
timuska26
6. aug 2014

@agnese ahoj, na trpnutie ruk alebo na trpnutie u zien, casto vyvolava malo magnezia, inac vela zien napr. pri ms berie magnezium, ukludnuje zeny. ja mam aj neurologicku tetaniu tak aj preto beriem magnezium. vyskusaj magne sumive s c vitaminom, uvidis pomoze. inac lunytta je velmi dobre hak, najlepsie co som brala.

agnese
6. aug 2014

@timuska26 dakujem, to magnezium rozhodne vyskusam...trocha som sa obavala, ze budem musiet zmenit hak pri trpnuti, lebo na to ma doktorka upozornovala, aby som to prestala brat ked mi budu trpiet koncatiny 🙂

timuska26
6. aug 2014

@agnese no toto som este nepocula, roky beriem hak, bo mam endometriozu a to mam ako liecbu. ja som mala silne trpnutia ruk, hlavne lavej, ale nikto mi ani nenaznacil, ze kvoli hak a to pri testovani vedeli doktory, ze beriem antiko, myslim, ked mi zistili neurologicku tetaniu. moja sestra tiez berie hak a trpnu jej ruky ked ma malo magnezia, ona zvykne brat mesiac, alebo iba pri ms. to trpnutie ani v pribalovom letaku nemas, ci hej?

avery36
6. aug 2014

ja som mala Lunyttu tiež ako prvú HAK, brala som ju takmer rok. Za ten rok som pribrala 8kíl, hoci doktor tvrdil, že to len preto, že HAK zvyšuje chuť do jedla..ale ja som jedla o veľa menej a zdravo a aj som viac športovala..a aj tak nič nechcelo ísť dole. Ale inak som spokojná, telo si hneď pekne od začiatku zvyklo, menštruácia bola pravidelná ako hodinky...ale aj tak je to veľmi individuálne 🙂

agnese
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
timuska26
7. aug 2014

@agnese to je nieco ine, bo ja som trupnutie nikde necitala 🙂

ludka140281
5. nov 2014

dievčence v tomto som nováčik,nikdy som nijaku nebrala,teraz mam doma lunittu a čumím....ako sa to vlastne berie? ked napr.dostanem menzes v piatok začínam až piatkovou tabletkou? či beriem hned prvu čo je na začiatku balenia? Poradíte? a nakoniec pokračujem tymi čo mi na začiatku ostali?,dakujem

boubelka0021
5. nov 2014

@ludka140281 v ktory den dostanes tu tabletku beries prvu a potom sa vratis na zaciatok.ja som zacinala stale utorok a pondelok som koncila.

ludka140281
5. nov 2014

@boubelka0021 🙂 velmi pekne ti dakujem už som to aj dnes dostala,teda zjem stredu 🙂 dakujem

boubelka0021
5. nov 2014

@ludka140281 ano presne tak a ked dokoncis blister,vratis sa k pondelku a utorku..

ludka140281
5. nov 2014

@boubelka0021 dakujem za rady,ja som sa cítila ako blbá,nikde som to tu nevidela a nemám skusenost 🙂

boubelka0021
5. nov 2014

@ludka140281 ja som ju uzivala rok aj dva mesiace ale musela som prestat mala som strasne stavy hnev,uzkost proste hormony v riti....

ludka140281
5. nov 2014

@boubelka0021 uf tak dost dlho si to vydržala,,,uvidime,ja sa zatial iba testujem(prve balenie) doteraz som sa hak vyhýbala,ale teraz nemám dôvod,deturence mám,tak si trošku užijme života inak 🙂 Snád ma to nezmení na ježibabku 🙂

boubelka0021
5. nov 2014

@ludka140281 ja som to uzivala po porode lebo som nemala menzes mala som rozhadzany cyklus bez ovulacie.No teraz som musela vysadit,lebo to bolo so mnou strasne doma.A ja sama som videla,ze je zle..Ako pokial som uzivala menzes chodil ako ma.Teraz cakam co bude mal by mi prist zajtra tak uvidime.

ludka140281
5. nov 2014

@boubelka0021 tak sa necháme prekvapit 🙂 ja očakávam trošku zlepšenie pleti,upravu menzesu ....tak uvidíme,či niečo,alebo nič 🙂

boubelka0021
5. nov 2014

Tvar som mala cistu aj pred hak akurat sa mi menzes upravil,ze stale ked som dobrala pondelok,stvrtok som uz mala boli mesiace kedy som nedostala a bola slaba...Som zvedava co bude teraz.

pancuska
4. mar 2015

Ahojte.....mam na predaj cisto nove cele balenie antikoncepcie Lunytta ...nakolko ma moj gyn neupozornil a pritom o tom ma zaznam ze ja antiku brat nemozem kvoli vrodenej trombofilii tak mi ju predpisal ale ked som si citala navod som zistila ze by som dostala trombozu tak ja nemozem nic take uzivat a v lekarni mi to zobrat nechceli!! takze balenie na 3mesiace exp.do 4/17 piste IP

obcanka123
16. mar 2015

Lunytta je asi top z antikoncepcie.. ja osobne som z nej nepribrala ani gram,skôr som schudla 🙂 Žiadne problémy nemám 🙂

myssik24
14. dec 2015

Ahojte baby antikonceociu Lunyta berem 2 mesiace chxela som sa spytat ze. Ci aj u vas je menzes psr dni ? Mne uz druhy mesiac skoncily kramy po 3 dnoch je to normalne ? ☹ alebo by som mala ist doktorovi ? Dakujem za skoru odooved 🙂

marwa
1. jan 2016

@pancuska asi to uz nie je aktualne ze?

pancuska
1. jan 2016

@marwa ahoj , nie nie uz ju nemam ...hned som ju posunula dalej 🙂

myssik24
27. máj 2016

Ahoj baby 🙂 obraciam sa na Vás s otázkou 🙂 posledné mesiace som si všimla že pri branì antikoncepcie Lunyta mam vzdy kramy spojené s hnedým výtokom počas celej menštruácie neviete prosím. Či to je dobre alebo zle ? 🙂 dakujem za každú radu.

obcanka123
27. máj 2016

Ja ju užívam pravidelne a nemám takéto problémy, ale môže sa to vyskytnúť, pokiaľ to trvá dlhšie, tak by som zašla za lekárom.

andrejusa
3. jún 2016

Ahojte, ja som zacala uzivat lunyttu, dnes som si dala 8tabletku, kedy uz mozeme s manzelom bez strachu sexovat naplno?dik

petuska18
27. nov 2016

ahojte, aj ja som uzivala Lunyttu a zostali mi 2 blistre, do 03/2019 tak ak by ste mali niekto zaujem mozem vyhodne posunut ;)

sandro2912
4. jan 2017

@petuska18 ahoj,mala by som o anti zaujem.