Hormonalna antikoncepcia a jej vedľajšie účinky.

nikola3000
6. mar 2020

Ahojte, žienky viete mi poradiť chcem si dať hormonálnu antiku... mali ste nejake ťažkosti po nej alebo popri nej? A pomohlo vam to na akné?

lizzygrant
6. mar 2020

@nikola3000 Pomohlo mi to na akné, žiadne bolesti ani nič, zvykla som si rýchlo, no každé telo je iné ako sa vraví.. Každopádne s tým akné... Je to fajn, lenže je to niečo ako makeup zvnútra, hneď jak vysadíš akné je späť. Možno tebe by to neprekážalo, lenže mne hej.. príde mi to umelé a preto som sa rozhodla antikoncepciu vysadiť a rada by som začala s roaccutane...

klarissa25
6. mar 2020

Nie ziadne.. Užívam už 3 roky..

eliska13
6. mar 2020

@nikola3000 robil Ti niekto hormonalny profil?keď má žena viac mužských hormónov často sa robí akné, viac ochlpenia a pod ..chodíš na pravidelné čistenie ku kozmetické, či od kožnej nejaké lieky?

nikola3000
autor
6. mar 2020

@eliska13 od kožnej som toho mala a nič nepomohlo... u kozmetičky som este nebola ale rozmýšlam nad tym

lenicka777
6. mar 2020

Na akné to síce pomohlo ale akonáhle som mala cystu na vaječníku tak som antikoncepciu vysadila a pleť je zase tam kde aj bola už by som do seba viac toto svinstvo nepchala 🙂

eliska13
6. mar 2020

@nikola3000 tak tým začni veď dnes je toľko osetreni dobre vyčistiť plus ozón, až, keď nepomôže tak ATK.A akné sa často robí pri problémoch s trávením žalúdok, hrubé črevo nemáš problémy?ja som brala ATK krásna pleť po vysadení do 2 m hrôza kozmetička má dala do poriadku plus od kožnej kremy

veronika1234512345
6. mar 2020

Ja som išla za svojím gyn v 17 rokoch na odporúčanie kožnej, nakoľko som mala akné, na ktoré mi nezaberalo nič.
Doktor mi predpísal antikoncepciu pleť sa mi po 3 mesiacoch výrazne zlepšila žiadne akné nič 🙂 váha bola plus mínus rovnaká žiadne rapídne priberanie ani nič.
Každý rok krv a preventika všetko okej.
Vysadila som ju po 7 rokoch a pleť mam krásnu doteraz.