Hnedý výtok po užití Ellaone.

hankamatias
14. aug 2019

Dobrý deň prvý krát som užila tabletku po na piati deň som mala hnedý výtok , bolesti ako pred menštruáciou
a len nič , doo M je ešte týžden , je to normálne ? Aké máte skúsenosti vy ?

elizme
14. aug 2019

@hankamatias je to normálne, ja som ju užila a som zatiaľ bez príznakov, ale kamarátka mala po nej horúčky napr. ... A menštruáciu dostaneš neskôr ako zvyčajne, pretože táto tabletka funguje na princípe oddialenia ovulácie, čím sa oddiali aj menštruácia. Aspon mne tak povedali.

simca1702
19. aug 2019

@hankamatias ja som užila tiež túto ellaone pred 9 dňami. Za 6 dní mam mat menzes a nejak uz teraz cítim PMS inak nič, som zvedavá co bude.. ja som mala v deň uzitia ovuláciu a čítala som tu toho veľmi veľa kde pri ovulácii tabletka neucinkovala lebo ovulka bola začatá a ženy ostali tehotné

senorita127
28. jan 2020

@simca1702 Ahojky, prosím môžem sa opýtať? Ja som ju užila 16.01... Ako ti zabrala? Mala si z nej aj nejaké nežiaduce účinky.. ??? Ja zatiaľ nepociťujem, ale sa bojím, čo sa cyklu týka.. aby mi prišiel...

simca1702
30. jan 2020

@senorita127 ahoj, ja som nič s tej tabletky nemala, žiadne nežiaduce účinky, ani tehotná som nebola, čo ja som ju užila už počas začatéj ovulky - aspoň myslím podľa menštruačného kalendára... Menzes mi došiel, uz nepamätám po koľkých dňoch.... Drzim palce

simca1702
30. jan 2020

@senorita127 známa mala ešte polroka ťažkosti, silný menzes a skoro jazde ráno zvracala, ťažoba na žalúdku, čo jej už vsetcia vraveli že zváracia lebo je tehotná... Ale nebola, asi to bolo vplyvom tabletky....

senorita127
30. jan 2020

@simca1702 ahoj, ďakujem za info .. ani ja nepociťujem zatiaľ nič .. ale ani menzes mi ešte nedošiel .. tak snáď čoskoro