Hnačka počas užívania antikoncepcie

bubi10
16. máj 2017

Dobrý den chcela by som sa opýtať . Blbá otázka ale predsa . Beriem antikoncepciu už vyše 6 mesiacov a beriem ju presne . Teraz som schytala nejaké hnačky a Dočítala som sa ,že to môže byt príznak tehotenstva . Môže sa niečo naozaj stať ? Aj keď v sobotu som mala to iste cely deň som behala na wc vkuse má preháňalo a v nedeľu už v pohode je pravda ,že som jedla už hocičo tu nedeľu keď mi bolo lepšie . Dnes som vstala najedla sa a od rana mám zas hnačky a v bruchu mi strašne skvrka a všetko možné :D je mi tak isto nevoľno ako mi bolo v sobotu . Myslite ,že to je len viróza ktorá sa vrátila ?

lucka8787
16. máj 2017

Tak toto je mega blbá otázka.. prepac...

bubi10
autor
16. máj 2017

@lucka8787 neskúsená , preto sa pýtam 🙂

zooeynka
16. máj 2017

@bubi10 Mozme si mysliet hocico, a nemusi to byt pravda...naco su ti nazory inych na takuto vec, co ti to pomoze? Chces uistit ze mas virozu a niesi tehotna? To tu my fakt netusime...

zuzi0911
16. máj 2017

Teraz vsade opat viroza,,,daj si dietu a uvidis,,samozrejme ani antika neni 100%//cize neskor urobit test,,,a koli hnackam vyhladat dr

lucka8787
16. máj 2017

@bubi10 ako prepáč ale pri hnačke by tehotenstvo bolo tá posledná vec ktorá by ma napadla a ešte k tomu keď berieš HAK.Nie že neskúsená ale ty si asi padla z jahody moja....

lilyianka
16. máj 2017

@bubi10 urcite to nie je priznak tehotenstva...skor crevna viroza....

bubi10
autor
16. máj 2017

@lilyianka ďakujem🙂

zenulkaaa
16. máj 2017

pokial máš hnačku, tak si daj radšej pár dni dietu a nie hned na druhý den jš normálne. a hlavne nejedz nič mliečne, lebo po hnačke byvaju črevá narušené a nedokážu spracovavat laktozu a preto možeš mat opät hnačky.
Pri tehotenstve je hnačka asi tým posledným priznakom, ktorý možeš mat a to už ked ideš rodiť 😀

lilyianka
16. máj 2017

@bubi10 ale ak hnackujes tesne po uziti tabletky radsej sa chran aj inak...lebo ti nemusi tabletka zaucinkovat

anonym00000
24. júl 2022

@bubi10 ahoj stará téma ale vyriešilo sa to nakoniec nejak?