HAK Maitalon

janula2511
29. sep 2023

Prosím vás skúsenosti s hák maitalon.dobre aj zlé.ake ste mali na začiatku prvy mesiac vedľajšie účinky? menštruačné krvácanie aké ste mali silné?a pms sa zlepšil?

elenka74
29. sep 2023

Beriem, asi v apríli som začala, krvácanie trošku silnejšie ako napr. pri antike Belara, ale ešte je to v pohode

danieli
29. sep 2023

Mne uzasne pomohol, aby som to cele vysvetlila, mala som velmi vyrazne pms, silne emocie ako na hojdacke, velmi zlu plet, padajuce vlasy, bolave naliate prsia, nemohla som ani spat na bruchu, menstruacia extremne silna a dlha, cele zle, hundrala som mojmu gyn, ze hak nechcem…po prvom mesiaci bol zo mna jeden normalny stastny vyrovnany clovek, plet skvela, vlasy leskle, prsia nebolia, menstruacia kratsia s mensimi krvnymi stratami, mne sadla ako rit na serbel…

janula2511
autor
29. sep 2023

@danieli mne hlavne kvôli pms a silnej menštruácii. Pma mám, nervozita nehorázna, točenie hlavy slabost celková únava. A veľmi silné krvácanie. Tak dúfam že mi zmierni tieto veci. Tak vravíš že sa skvelo cítiš? To je tvoja prvá hak alebo už odskúšané nejaké?

danieli
29. sep 2023

@janula2511 mam odskusane starsie hak pred detmi triquilar a druhu si nepamatam, po detoch som vyskusala belaru, prvy mesiac pred maitalonom, ale belara mi nesadla, krvacanie cely cyklus, tocila sa mi hlava, citila som zle, tak som presla na maitalon, po belare som nemala ziadne ocakavania, ale teda bola som prijemne prekvapena, mne naozaj sadla, nechcela som hak, ale ta zmena u mna je neporovnatelna, my mame odvtedy doma doslova mier, som pokojnejsia, na deti trpezlivejsia, emocne stabilnejsia atd. neverila by som, ze toto hormony dokazu, v dobrom aj v zlom smere

janula2511
autor
30. sep 2023

@danieli aké silné máš krvácanie? Môžem sa spýtať koľko máš rokov?

danieli
30. sep 2023

@janula2511 pred maitalonom bezne 5-7 dni z toho 5 dni som nestihala menit najvacsie tampony, bolo to neunosne a mam 37

janula2511
autor
30. sep 2023

@danieli a teraz máš len slabé?

danieli
30. sep 2023

@janula2511 teraz je to v pohode, jednak mi trva trosku kratsie do 5 dni a intenzita je tiez v pohode, ziadne stresy, ze po hodine nestihnem doletiet na wc🙈predtym boli aj vacsie krvne zrazeniny, to vsetko vymizlo a upravilo sa

janula2511
autor
8. máj 2024

@danieli po akom čase si sa začala dobre cítiť pri maitalone?

danieli
8. máj 2024

@janula2511 od zaciatku nebol ziaden problem

janula2511
autor
8. máj 2024

@danieli koľko už berieš?

danieli
8. máj 2024

@janula2511 asi rok a pol