HAK Diane 35

zoja34
30. apr 2022

Ahojte baby , chcem sa vás spýtať , tých ktoré majú skúsenosti .
Momentálne doberám 3 bilster antikoncepcie Dienorette a vôbec s ňou niesom spokojná . Antikoncepciu som začala brať AJ so zdravotných problémov ale pre mňa by si najviac pomohla na pleť . Nemám veľké pupaky , skôr take malé bodky po pleti. A čítala som veľa o antikoncepcii Diane 35 , že je na akné najúčinnejšia. Bohužiaľ Dienorette mi nezabrala vôbec ani po 3 mesiacoch . A ešte by ma zaujímalo či sa nemusí dať nejaká pauza keď prechádzam z jednej antikoncepcie na inú . A či vôbec Diane 35 predpíšu 17 ročnej . A ešte jedna otázka 😂- ak ju beriete alebo ste brali , kedy vám zabrala na akné , pripadne či ste mali vedľajšie účinky … ďakujem , veľmi mi odpoveďou pomôžete ❤️

sense
30. apr 2022

@zoja34 ja som ju hrala pred x rokmi a veľa rokov, ona je dosť silná veľa nežiaducich účinkov. Mne ju predpisovala ženská po konzultácii aj s kožnou, pretože mne ju paradoxne odporučila kožná nie zenska, ale tým ze ma veľa hormónov ja som chodila pravidelne na odbery krvy, lebo moja vtedajšia ženská Túto HAK kvôli vyssim dá kam hormónov oproti iným HAK nepredpisovala rada, à tiež mi vravela ue by som nemala fajčiť kvôli riziku trombózy atď... Mne zabrala do dvoch mesiacov ale pozor problém s pleťou nevyriešia. Keď som ju prestala užívať akné sa vrátilo. Inak nežiaduce účinky žiadne. Keď som ju vysadila cyklus nabehol hneď pravidelný ako hodinky

zoja34
autor
30. apr 2022

@sense myslíš že bude mat problém mi ju predpísať gynekologyčka , ja nefajčim ani nič podobne , zdravo sa stravujem aj cvičím , so zrážanlivosťou krvi nemám tiež problém

malinka158
30. apr 2022

Ahoj,ja som brala HAk Vreya na plet.

sense
30. apr 2022

@zoja34 ja som ju začala brať keď som mala toľko rokov co ty len to je už veľmi veľmi dávno. Skus sa porozprávať s gynekologickou. Ja nie som odborník, som ti napísala len moju skúsenosť.

zoja34
autor
30. apr 2022

A nemáte ju niekto na predaj ?

renata1405
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ninka99865
1. máj 2022

Ahoj ja len že skús to riešiť nejako inak ako HA. Aj keď ti to teraz možno pomôže potom keď ju vysadis ten problém nezmizne.. plus ďalších 20 vedľajších účinkov. Probelm s akné je hormonálny skús si dať vyšetriť komplet hormonálny profil. Ja keď som mala hroznú pleť mala som zlu štítnu žľazu a malo progesteronu. Dá sa užívať progesteron v druhej fáze cyklu a je to menšie zlo ako HA.