Evra antikoncepcia

melani717
18. sep 2023

Dobrý deň chcem sa poradiť začala som brať evru hak a pekne som si prilepila jeden týždeň v štvrtok som to mala, potom ďalší, ďalší čiže tri a potom som odlepila a po pár dňoch prišlo k bolesti bruška dva dni a na tretí deň slabé krvácanie a už trocha silnejšie myslíte že je to kvôli tomu že teraz nemám nič nalepené ? Veď týždeň to malo vydržať bez nálepky a nemať krámy nie a až potom ďalší týždeň nalepiť ďalšiu? Pýtam sa aj preto že teraz neviem či môžem darovať krv ak mám naozaj krámy tak budem mať znova nízky hemoglobín :( prečo prišli skôr alebo je to len nejaké slabé spinenie krvácanie , viete mi poradiť ktorá mala niečo podobné? Ďakujem pekne

janula2511
18. sep 2023

@melani717 prečo myslíš že nebudeš mať krami?po 3 týždňoch vysadis na týždeň a vtedy máš mať krámi.

janai1
18. sep 2023

@melani717 a čo tak si prečítať príbalovy leták aspoň, keď už gynekológa si sa nevedela nič opýtať? Samozrejme, že keď nemáš náplasť tak ti môže prísť krvácanie zo zníženia hormónov, tak funguje každá jedna hak na svete.

melani717
autor
3. nov 2023

@janai1 takéto komentáre ste si mohli odpustiť. Čítala som prívalový leták a gyn mi povedala pár veci nie všetko keďže som odišla do zahraničia
Tu fakt ste všetky múdre .... Nabudúce sa človek radšej nič nepýta.. !

janai1
3. nov 2023

@melani717 tak čo sa čuduješ keď si to čítala? Či čítanie s porozumením robí problémy?