EllaOne - rada

barbiee122
25. mar 2023

Chcela by som sa spýtať či ste mali skúsenosti s ellaone. pohlavný styk sme mali presne na ovuláciu 19 . a ja som vzala
tabletku 22 , a hned menzes prišiel 24 . Menzes som mala dostať až v 29 je to normalne?
s priatelom nám to ušlo 🤦🏼‍♀️

dadis
25. mar 2023

@barbiee122 Nemyslim si, ze 19.den si mala ovulaciu, ak 29. si mala dostat MS. Podla coho usudzujes, ze si ovulaciu mala? Preco si tabletku uzila tak neskoro?

tosomja
25. mar 2023

Kebyže si mala ovulaciu 19teho a aj sex, a ty si vzala tabletku až 22heho. Tak neskoro. Ale keďže si dostala menzes, tak si ovulaciu nemala a mala si len šťastie.

barbiee122
autor
25. mar 2023

@dadis mavam 26 dnovy cyklus a mala som aj bolesty v podbrušku tak mam kazdy mesiac

barbiee122
autor
25. mar 2023

@tosomja Mám odsledovane plodne dni mám aj bolesti v podbrusku viem kedy mávam ovuláciu. menzes mám slabý. Ellaone môžeš vypiť do 5 dňoch tam písalo no neviem, ako dopadne

dadis
25. mar 2023

@barbiee122 Nemyslim, ze to mas odsledovane spravne, lebo to by si mala velmi kratku luetalnu fazu. Ano, pisu do 5 dni, ale zaroven aj pisu, ze sa ma uzit co najskor, lebo cim neskor uzijes, tym je vyssie riziko, ze uz tabletka nebude ucinkovat. To nie je potratova tabletka, ale zabranuje pocatiu.

barbiee122
autor
25. mar 2023

@dadis Mala som alergiu v januári po menzese cyklus sa mi zmenil na 22 dňový v februári som dostala skvôr 5 teho . mala som dostať až v 9 jeho a terás v marci som dostala 3 teho

tosomja
25. mar 2023

@barbiee122 no neviem, tabletka bráni otehotneniu tým, že oddiali ovulaciu, čiže keď si ovulaciu mala, zbytočne si tabletku brala. 😉 Ale veď si dostala menzes, poprípade si môžeš po skončení menzesu urobiť test, no neverím že si tehotná.

barbiee122
autor
25. mar 2023

@tosomja dakujem neviem prečo ale cyklus sa mi rozhadzal 🤦🏼‍♀️ dakujem

lenkak21
17. apr 2023

@dadis môžem sa spýtať prosím, môže sa tabletka po ellaone rozdrvit? Keď neviem prehltnúť tabletky