Dlhá a bezbolestná menštruácia

semisa
4. aug 2017

Ahojte baby. Som rok od vysadenia antikoncepcie... pol roka som ju nemala
... teraz ju uz koncne mam 5 mesiacov... zo zaciarku fajn ale posledne tri mesiace ju mam 25 dni... najpev som mala cyklus 37 dni , teraz 30 dni ale stale ju mam dlhu ale nic ma neboli... prvy tyzden je slabulinka a potom druhy silna ze mi ak krvne zrazeniy isli ale to iba par dni a teraz pokracujem stale s krvacanim ale tal v ramci normy nie je nejake extra silne... pohode by som si vystacila s 1 -2 vlozkami na den ...chystam sa gynosovi ale ked mi skonci.. nechcem injekcii... nemate podobne skusenosti... vobec netusim preco krvacam a tak dlho... diky

lilyianka
4. aug 2017

@semisa na to ti najlepsie odpovie tvoj gynekolog...kamoska mala to iste...teda s tym rozdielom,ze ona antiku neuzivala
Proste v cca 16r dostala ms a mala ho tri tyzdne,potom tyzden nic a zase 3 tyzdne krvacala..neviem co presne jej povedal,ale viem,ze jej nasadil lieky z kt.dost pribrala ale uz ms nemala tak dlho...lieky uzivala rok a po vysadeni sa dostala do starych kolaji...ako to riesila potom uz netusim...resp viem,ze odvtedy tusim ani u gynekologa nebola 🤔

semisa
autor
4. aug 2017

No ja mamza chvilu 30 .. ale mala som to podobne aj v pu erte ale nie az takto... tak neviem co stym... no praveze toho sa bojim ze ma nacape nejakymi hormonmi

indiga123
25. mar 2019

@semisa ahoj ako sa ti to potom doriešilo?

semisa
autor
25. mar 2019

@indiga123
Mala som polyp so zlou histologiou... a stale riesim to otehotnenie

indiga123
26. mar 2019

@semisa Tak držím palce aby to vyšlo

semisa
autor
29. mar 2019

@indiga123 dakujem 😘