Depresie z antikoncepcie

7. nov 2021

Ahojte baby,

vždy som sa tomu smiala, hoci viem, že je to v príbalovom letáku písané ako možný vedľajší účinok. Mali ste niektorá depresie, ktoré vám spôsobilo užívanie antikoncepcie? Totiž ide o to, brala som jeden druh viac ako rok, no bola som strašne precitlivelá, reagovala som až prehnane emočne, pripúšťala som si každú maličkosť a hoci sa za to hanbím, posledných pár mesiacov som myslela na samovraždu každý deň. Prestala som ju brať. Už je to takmer mesiac a vôbec nemám takéto myšlienky. Nechápem, ako mi také niečo mohlo ísť hlavou, na situáciách, ktoré sa ma dotkli, sklamali, rozplakali sa teraz smejem. Spôsobila vám antikoncepcia tiež také stavy?

falbala132
7. nov 2021

mne ano. pamatam ako som lezala na plazi v grecku a plakala. iba tak.
dnes na tom smejem, ale vtedy som to po mesiaci radsej vysadila.

mar.80
7. nov 2021

Ano,je to mozne. Presne podobne som sa citila aj ja. Neskutocne zmeny nalad z minuty na minutu niekedy. Akoze nemyslela som na samovrazdu,to nke,ale celkovo som bola mrzuta,citliva,podrazdena,uplakana,smutna a ani som sama niekedy nerozumela ze pre nejaku malickost citim toto
Uz neberiem ziadnu a je mi ovela lahsie na dusi

jana7843k
7. nov 2021

Rovnako som na tom bola aj ja. Psychicky, emocne velmi nestabilna. Po par mesiacoch som musela to svinstvo vysadit.