Dá sa otehotnieť počas dojčenia, keď som ešte nedostala menštruáciu?

pato88
24. júl 2020

Ahojte, da sa otehotniet ak kojim (9.5 mesiaca) a este som nedostala menstruaciu? Posledne tyzdne som kazdy den nafuknutejsia, slabsia, unavenejsia... opat som dnes zacala jemne krvacat, stalo sa mi to aj pred 2 tyzdnami asi den a pol... pri prvom tehotenstve som krvacala casto a nejak takto som sa citila. Kupim test zajtra, len da sa vobec otehotniet takto? Alebo moze byt taka znicujuca prva menstruacia po porode? Dakujem

mimolimit
24. júl 2020

@pato88 Dojcenie nie je antikoncepcia.

tatiana1329
24. júl 2020

Mozne su obe moznosti. Moze to byt aj tym ze ti uz zacina cyklus normalne fungovat ale moze to byt aj tehotenstvom. Najlepsie bude skusit si spravit test. To je jedina moznost. Drzim palce 🙂

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luccija
24. júl 2020

@pato88 otehotnieť môžeš samozrejme veď nevieš kedy sa uvoľní vajíčko.Ja som jeden čas menej kojila nabehol mi menzes a znova, keď som častejšie kojila som nemala pol roka.Unava môže byť, že menzes pride

vivincek
24. júl 2020

urcite mozes,ja som takto otehotnela a zistili sme to az v 20tt 🙂

ivangeline
24. júl 2020

Živý príklad. Rozdiel medzi deťmi rok a 3 týždne. 😂 Teraz pri druhom už viem, že po 6sto nedelí mi hneď nabehne cyklus..a mám ho pravidelnejší ako obyčajne...a viem, že to príde, keď mala nechce cucat tak často. 😂

alikal
24. júl 2020

problem s dojcenim je ze nikdy dopredu nevies kedy cyklus nabehne, cize mozes otehotniet hned pri prvej ovulacii. ja som mala dcerku zavesenu na prse neustale, mlieko tieklo potokom a presne za 8tyzdnov od porodu som dostala ukazkovy menzes