Chudnutie a HAK

cocolinka
4. jún 2023

Ahojte, mam 36 rokov, beriem Hak Dienorette a mam problem schudnut co i len kilo, nie som extra pribrata, ale myslim, ze som zavodnena a neviem si s tym rady aj napriek tomu, ze cvicim a na davam si pozor na jedalnicek, hak som zacala brat asi pred 6 mesiacmi z dovodu, ze som mavala stavy ako keby som isla do prechodu, potenie, nervozita, nespavost, naladovost, sucho v ustach, neustala unava, nafukanost, obcas mam dni, ked mam rozdiel vo vahe pocas dna aj tri styri kila a myslim, ze to nie je v poriadku, po nasadeni Hak sa mi to trochu upravilo, ale teraz po dlhsej dobe mam pocit, ze sa to vracia spat, mate niekto podobny problem, pripadne ako ste to riesili?

aaadkaaa
4. jún 2023

Vymenila som za kruzok. Presne pri tabletkach ani kilo dole a to som pouzivala aj kaloricke tabulky

cocolinka
autor
4. jún 2023

@aaadkaaa priznam sa, gynekologicka mi ho davala za jednu z moznosti, ale bola som akasi skepticka voci tomu, myslim, ze aj zlozenim by mi to vyhovovalo, dakujem za nazor, myslim, ze tomu dam sancu, este sa spytam, ci sa po vysadeni hak a nasadeni kruzku vaha vyrovnala

aaadkaaa
4. jún 2023

@cocolinka ja som po vysadeni otehotnela a po porode som si dala uz kruzok. S kruzkom som schudla v pohode aj poporodne kila aj tie z pred tehotenstva, ktore mi pri tabletkach dole nechceli ist

cocolinka
autor
5. jún 2023

@aaadkaaa tak to je super!velmi by som sa potesila keby to tak fungovalo aj pri mne, budem si drzat palce 🤞

aaadkaaa
5. jún 2023

@cocolinka treba vyskusat, kazdemu sadne nieco ine, ja sa nemozem stazovat 🙂

cocolinka
autor
6. jún 2023

@aaadkaaa ano je pravda, ze kazdemu sadne nieco ine, ja som mala aj nizkohormonalnu HAK, ktora nezadrziava vodu a aj napriek tomu som priberala, takze vyskusam aj tuto moznost, dakujem 🤗

aaadkaaa
6. jún 2023

@cocolinka ano, aj ja, mala som ich niekolko. Ja viem, ze som nepribrala z hak, ale zo zivotospravy. To nebol problem. Problem bol, ze aj napriek kalorickym tabulkam, dietam a ladecomu som nezhodila ani gram. Akonahle som vysadila zo zdr.dovodov antiku na 3 mesiace, schudla som 8 kilo. Nasadila som a boli naspat. Takze po porode uz som si ju nedala

cocolinka
autor
6. jún 2023

@aaadkaaa to je to, ze zivotospravu som nezmenila, stravujem sa vacsinou stale rovnako, plus som zacala pravidelne cvicit, hybem sa viac ako pres nasadenim hak a tie kila proste drzia na mne ako prilepene, hlavne brucho, zadok, stehna, celulitida vsade, co som predtym nemavala, neviem si predstavit co by bolo keby som si nedavala pozor na stravu a necvicila 😕

ponina
Odpoveď bola odstránená
Zobraz