Bolí zavádzanie a vyberanie Mireny?

juliettka88
1. mar 2020

Dobry den,

chcem sa spytat, ci vas zavedenie a vyberanie Mireny bolelo, prip. ci mate niektora skusenost, citala som, ze je mozne krcok lokalne znecitliviet 😲 Dakujem za skusenost

zutera
1. mar 2020

Áno,znecitlivý se to takovým sprejem.Mě to jen tak štiplo a hotovo.Nic to nebylo.Na vytažení jsem ještě nebyla

anita6666
1. mar 2020

@zutera a ako si spokojná? Ako často sa kontroluje sonom? Ja neviem,len mám paranoidne myšlienky,že sa to môže hocikedy pohnúť a je po zábave

juliettka88
autor
1. mar 2020

@zutera a to znecitlivenie si si vypytala ci sa to automaticky?Lebo mne nehovoriladr onicom takom🤷‍♀️

zutera
1. mar 2020

@anita6666 no,hned asi za měsíc jsem byla na kontrolním sonu a všechno ok.Nepohne neboj,je to hluboko😉

zutera
1. mar 2020

@juliettka88 automaticky mě to dal.Já mám dva porody císařem,takže se doktor smál že jsem jako panna😁 a šlo to prej velmi těžko.Ale bolest minimální

juliettka88
autor
1. mar 2020

@zutera ja mam 2 prirodzene,ale tohto sa celkom obavam..a si spokojna?

drakvak
1. mar 2020

@juliettka88 Mňa nebolelo zavádzanie ani vyberanie. Zavádzala mi Mirenu lekárka 3 mesiace po druhom prirodzenom pôrode, mala som ju 5 a pol roka. Vyberanie tiež ok.

martina2ve
1. mar 2020

Ja mam bez znecitlivenia vlozenu, ale nebolo to vobec nic strasne! Troska neprijemne ale ked som odisla od Dr.ani som nevedela ze mi nieco robila.
Inak mam 2xsekciu, a Mirenu mam vyse2 roky, ja som maximalne spokojna

zutera
1. mar 2020

@juliettka88 jsem spokojená,teda první měsíce jsem stále špinila,ale pak se to upravilo a super.Menstrulaci mám slabučkou asi 3/4 dny.Trošku jsem přibrala,ale já jsem strašně na sladké.Jinak pohoda,ani nevím že tam je 😊

nefertiti5843
1. mar 2020

@juliettka88 Je to už síce dávnejšie, ale pri vkladaní len trošku pálilo a len chvíľu. Pri vyberaní dosť bolestivé, nevedel mi ju vybrať, vraj neprirodzene zarástla, tak dosť prudko ťahal a silno som začala krvácať. Ale na druhý deň som už nekrvácala, len ešte trošku bolesti asi dva dni. A mala som ju 5 rokov.

hettinka
1. mar 2020

@juliettka88 jasom dostala injekciu a cipok, na uvoľnenie. A bolesť dom necítila, len taký tlak a aj tak mi prišlo slabo. Nic prijemne.
Vyberanie má nebolelo vôbec, asi ako keď vytiahneš tampón.