Bojím sa že otehotniem z tej tekutiny

9. aug 2021

Dobrý deň zdravím vás žienky upozorňujem vopred blbé komentáre si prosím nechajte pre seba
Nebudem vám klamať mám 16 rokov zachvilku 17 mám priateľa sme spolu 2 roky ľúbime sa veľmi a rozumieme si ja študujem učím sa za kaderníčku a on je v robote (pracuje) rodičia o nás vedia chodíme už ku sebe o panenstvo som prišla v 14 apríla najprv sme malý pohl styk iba s kondómom potom sme už nepoužívali máme prerusovany styk len mám vždy strach že otehotniem s tej predejakulacnej tekutiny aj keď viem že je to malá šanca stresujem sa ale nakoniec dostanem menštruáciu vzdy presne , na plodné dni si dávame pozor antikoncepciu nechcem užívať lebo som ešte mladá a mama nechce aby som tak skoro si zničila hormóny atď .. frajer sa do mňa nikdy neurobí a po sexe idem hneď do sprchy a sa umyjem tam dole mislite keď takto budeme pokračovať že si budeme dávať pozor na plodne dni a neurobí sa Domna tak by sa nemalo nič stať ? A používame aj ten lubrikant Durex originals klasický ten čo spomaľuje spermie s mamou sa nechcem o tom baviť lebo sa hambim ale viem že ona tiež praktizuje už veľa rokov prerušovaný styk a neotehotnela ... Stresujem sa vzdy tak po sexe. Frajer na mňa kričí že prečo čítam tie hlúposti na nete potom sa stresujem a aj tak nakoniec dostanem menštruáciu aj moje sesternice ktoré majú už po 30-tke, mi hovoria že sa toho nemám báť keď sa do mňa neurobi tak nemalo by sa nič stať .
😏😏😌prosím je tu niekto kto praktizuje už roky prerušovaný stýk a otehotnela len vtedy keď t ste to chceli vy? Ďakujem za odpovede budem vďačná ,❤️
K a otehotnela len vtedy keď to

tara42
9. aug 2021

My sme takto fungovali niekolko rokov a otehotnela som kedy sme planovali ale v tvojom veku by som si na takyto druh sexu netrufala. Ja som tiez do seba nechcela pchat tabletky ale nech si da panko kondom. Nech potom nemate hlavy v smutku.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simonkazga
9. aug 2021

No jo, aj moj manzel si daval pozor. Ked si pozries moj profil uvidis, ze som v 29.tyzdni. Neplanovane.

hviera81
9. aug 2021

no v tomto veku som mala par kamaratok kde si partner daval pozor a holt nedostatocne 🙂
ja som to praktizovala dlho, ale to som uz bola v takej zivotnej situacii, ze by som to zvladla, tzn, praca, vek, vsetko uz na to bolo

lara8888
9. aug 2021

Ahoj, my používame pharmatex v kombinácii s prerušovaným..pogoogli, na nete je k tomu kvalitný popis, ja odporúčam čípky a riadiť sa pravidlami ktoré sú pri tom napísané 🙂

sassannka
9. aug 2021

Ono aj tehotenstvo Ti pekne pomieša hormóny a UPT je veľký zásah do krčku a maternice samej... Myslím si, že keď si tak skoro začala s pohlavným stykom a máš ho pravidelný, spoľahlivá antikoncepcia je základ. Ja som ju brala do 23 rokov, potom som si povedala, že už môžem aj neplánovane otehotnieť 😃

surama
9. aug 2021

Aj moji rodicia tak fungovali a sme len 4 surodenci. 🤔

To ti ten tvoj frajer stoji tak za to, aby si riskovala, ze v 16tich zostanes tehotna? Rozumu vela nepobral, ked este on na teba krici, ze stresujes. Ked je starsi a citi sa na to sexovat so 16rocnou, tak by mal byt aspon natolko rozumny, ze si na cvirika natiahne kondom. Tvoj strach je opravneny, pretoze metoda prerusovaneho styku je skor vhodna pre tych, ktori sice neplanuju dieta, ale nebrania sa, ak by sa pritrafilo.

denden77
9. aug 2021

dzizs krajst.. mas 16 rokov.. aka prerusovana suloz??? 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

autor
9. aug 2021

Ja nehovorím že nemate pravdu ale na svete je veľa žien ktoré v mojom veku majú sex s hoci Kim a tehotné nie sú viete že otehotnieť nieje tak ľahké treba na to najviac plodny deň a vhodná poloha viete koľko žien by otehotnelo s tej tekutiny ? Asi 100 krát

surama
9. aug 2021

Moja zlata..my zeny, ktore mame uz nieco odzite ti nechceme zle. 😕 To, ze ma teraz vela parov problem otehotniet nema nic s prerusovanou sulozou. Aj keby vsetky tvoje kamosky boli neplodne, tak ty plodna mozes byt a mozes hocikedy otehotniet. A vhodna poloha nema s otehotnenim absolutne nic spolocne..to neviem, kde si take citala. A plodne dni su osobitna tema, kedze ich mozes mat hocikedy posunute a uplne inokedy, ako si myslis. Nehovoriac o tom, ze v urcitych situaciach sa ti moze uvolnit vajicko aj mimo plodnych dni, a to napr. vplyvom orgazmu pri sexe. Nehovorim, ze je to bezne, ale ze sa to deje. Ved si popozeraj rozne diskusie tu na MK ohladom toho. Budes sa divit kolko vela zien otehotnelo s takymi nazormi ako ty. Potom ti ostanu len oci pre plac. Ale urob, ako myslis. Nebudes prva, ani posledna tehotna v 16. Mala by si urobit vsetko pre to, aby si neotehotnela a nie doslova pokusat stastie a cakat na zazrak.

nevenka
9. aug 2021

Tak naco sa pytas a stresujes, ked je to v pohode a otehotniet nie je tak lahke. Ver mi, je to viac nez lahke, hlavne, ked to najmenej chces a cakas, tak sa to stane a potom su tu temy, co teraz, posiela ma na potrat. Aj ja stresujem, a to mam 38 rokov, pretoze dalsie dieta by nebol problem, len uz to zdravie a vek nepusti. Uz by som to tazsie zvladala. Ale som s tym zmierena, ze ked by sa stalo, tak ani pre muza to nie je problem. My sme spolu 18 rokov, cca 16 fungujeme na prerusovanej sulozi, otehotnela som 2x, ked sme chceli, ale tretikrat neplanovane. Nie z prerusovanej, ale riskli sme to naostro s tym, ze este urcite nemam plodne dni. Poctive sledovanie cyklu, ovulacne testy, bazalna teplota, hlien. Stalo sa. Jeden cyklus sa mi posunula ovulacia na skor. Za xy rokov. A mi nehovor, ze 16 rocna mas tak odsledovany cyklus. Somarina. Ja mam menzes od 11 rokov a nie pravidelny, v 16 som bola rada, ked to bolo od 33-37 dni. A ked aj mas pravidelny, ovulovat nemusis vzdy v polovicke cyklu. Preratas sa raz dva.

dskjhfdlkdjhl
9. aug 2021

Ved ked vsetko vies, tak co sa vlastne pytas?

liljana
9. aug 2021

V 16 staci, ak na teba pozrie a uz si v tom. 🙂 Viac ma zaujima, kto je to ten Hoci Kim, to bude nejaky novy influencer?

dominika1988
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kvetinka1797
9. aug 2021

mala by si sa v prvom rade doucit gramatiku ..a nie sexovat bez ochrany 🥴

lalenka33
9. aug 2021

Myslíš si, že dospelé ženy, matky fakt nevedia čo je potrebné k otehotneniu? Vieš koľko takých hrdiniek 16-20 ročných ako ty je tu? Meriaš si bazálnu teplotu alebo si robíš denne ovulačné testy, že si si tak istá kedy máš ovuláciu. Je tu pár dní stará diskusia od 20 ročnej kočky, ktorá si bola tak isto istá svojou ovuláciou ako ty a vieš čo momentálne rieši? Či ísť študovať alebo na potrat.. Pozri diskusie koľko žien otehotnelo tesne pred alebo po MS, diskusií ako si chlap dáva pozor a žena je zrazu tehotná. Si ešte príliš mladá na to, aby si použivala takúto ,,ochranu". Keď nechceš tabletky tak Pharmatex, Nuvaring alebo tie kondómy.

elizabet173
9. aug 2021

frajerovi daj najavo, že bez kondómu odteraz žiadne milovanie. Niektorým párom to vychádza desaťročia, že sa nič pri prerušovanom styku nestane, iným to vychádza roky a zrazu hop, dieťatko na ceste, iným sa podarí hneď, aj keď sú skalopevne presvedčení, že si dali pozor. Potrebuješ zbytočné stresy každý mesiac? Alebo neplánovane otehotnieť?

littlebubble
9. aug 2021

Ak by si mala starsieho partnera, skusenejsieho tak by tam ako taka ochrana bola aj ked stat sa moze vzdy.

Neviem ci ma priatel nejake skusenosti, ale chlap ktory tak funguje roky a naozaj si dava pozor by nemal zamiesit.

patys123
9. aug 2021

My takto s manželom fungujeme 10 rokov, 2 tehotenstvá boli plánované a na prvý šup ako sa hovorí, ale vždy som bola možnosti tehotenstva otvorená. Teraz keď už deti máme a ďalšie neplánujeme som riadne v strese. Používame aj pharmatex čipky a aj tak som v strese. Takže je to vlastne všetko v hlave.
Už len to, že si ten sex neuzijes je blbé. Ja som trvala na kondóme alebo nejakej inej ochrane.

marcellka32
9. aug 2021

No takto:
1. Ak budeš v pohode s tým, že v 16 otehotnies, partner sa postará, budete mať kde bývať, tak kľudne tak pokračujte ďalej...btw.sprcha ťa neochráni pred otehotnením, ono spermie vedia plávať aj keď stojíš, nevyplachnes ich sprchou 🙂
2. Vie koľko detí behá po svete z prerusovanej súlože? Veľa

danulicek
9. aug 2021

Moja spoluziacka na výške otehotnela “z tej tekutiny”. Tiež to tak praktizovali, ale žensky cyklus je nevyspytateľný a niekedy sa skratka ovulacia posunie. Zvlášť v mladom veku, keď telo dozrieva. Ja som už “stará raketa”, cyklus mam ako hodinky a aj tak som mala minuly mesiac ovulaciu neskor, ako mávam. Tento mesiac som tesne po menzese a podľa hlienu mam uz plodne dni, cize ovulaciu môžem cakat čo nevidiet (som asi 7 den cyklu). Taaakze asi tak 🙂 a ešte jedna vec - sex ma byt o poteseni, nie o nervoch po zvysok mesiaca 😊

masinka
9. aug 2021

Kamoska sa tiez spoliehala na prerusovany sex.... a neotehotnela. A potom uz chceli babo a snazili sa 10 rokov kym sa im po umelom oplodneni narodilo. Tazke aj taketo zeny sa rataju do tej statistiky spolahlivosti. My sme zase taki vetrom opelivi, na tri pokusy tri deti, keby som sa ja na nieco taketo spoliehala, tak by som uz mala deti 10.

simca06022011
9. aug 2021

Tak ekd myslis, tento svoj prispevok posledny vazne, tak coho sa bojis?? kolko zien by otehotnelo?? no staci ze otehotnies ty, raz, neplanovane a uvidis aka je to sranda a ze to vobec za to nestalo. Sa divim nazoru tvojej mamy, ked viez ze mas styk od 14tich s chalanom a neriesi u teba antikoncepciu "lebo by ti to rozhadzalo hormony". Nic ti to nemusi rozhadzat, su desatrocia dievcata co beru antikoncepciu od mlada... je to proste to najzodpovednejsie riesenie. JA som sa tiez tesila celu mladost, lebo to "fungovalo" a nakoniec sa zistilo ze uz od mlada som mala PCO, len lekar to neriesil, a otehotniet mi trvalo viac ako 5rokov... cize v postate v tom mladom veku som mala iba "stastie".

lenka1993
9. aug 2021

Vzhľadom na tvoj vek určite použi kondom. Si mlada, a tehotná môžeš ostať. Ten kondom nie je taká hrozná vec 🙂

miriam11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
domka222
9. aug 2021

✌️Ja ťa asi nepoteším. Dva krát som tak otehotnela 😂

klip0
9. aug 2021

Ak si ovulaciu sleduješ meraním teploty a testami tak áno môže to fungovať, ale ak si len myslíš alebo ti aplikácia vyrátala, tak ju môžeš mať uuuuuplne inokedy ako by si čakala. Keď používate lubrikant (mimochodom Durex nespomaluje ani neblokuje spermie) tak ho vymeňte za pharmatex krém, máš aspoň akú takú spoľahlivejšiu ochranu (plus prerušovaný styk k tomu). My ti to nevravime v zlom, ale naozaj môžeš takto otehotnieť

klip0
9. aug 2021

A sama vidíš že ti tu píšu ženy že tak otehotneli a verím že sa nechceš v 16 rokoch presvedčiť sama na vlastnej koži, že to je naozaj možné. Niekedy je naozaj múdre poučiť sa zo skúseností druhého a nepokusat zbytočne

autor
9. aug 2021

@klip0 môžem písať správu?

buberova
9. aug 2021

A prečo nie kondómy?