Beriem antikoncepciu a nedostala som menštruáciu

verronicka
10. okt 2015

Maminky pomoc 🙂 dobrala som balenie antikoncepc.tabletiek (Zenadea) a už je 6.den čo mám pauzu a menzes nikde.... čo to.? Stalo sa vám to niektorej? Brala som vzdy nacas pravidelne, urcite som nevynechala.... mozem byt tehotna?
Vdaka za nazory ☺

renata9
10. okt 2015

ja som tak zostala tehotná...........................tiež som nevynechala,brala v presnú hodinu,ani som nebola chorá ani som nevracala a zostala som..............................plod sa ale neudržal a bol s toho missed........................skús si spraviť test
@verronicka

sudabe
10. okt 2015

@renata9 to vazne a kolko si ju brala a aku?

renata9
10. okt 2015

@sudabe brala som ju asi 1,5roka............................zabi ma ale názov si už nepamätám

sudabe
10. okt 2015

@renata9 dakujem to je jedno ja som myslela ze azda na zaciatku ked di zacala brat to je sila toto.

verronicka
autor
10. okt 2015

@renata9 test bol negatívny 😉 Fuuuha 😀 tak uvidím čo ďalej, som sa tu dočítala na jednom fóre o tabletkách Zenadea, a ze tiež nemali menzes alebo úplne slabý. Zavolam svojmu gynekológ. V týždni či je to tak Ok 🙂

renata9
11. okt 2015

@sudabe ved to bol aj poriadny šok pre mňa.....................nevedela som čo mám robiť,dočítala som sa že ženám čo otehotneli a mali deti cez antiku sa narodili aj deti s vývojovými vadami a všeličo možné................bola som s toho na prášky a ked som išla na kontrolu v 9tt tak mi dr povedal že tam nič nie je,že plod sa rozpadol.....................odvtedy žiadna antika,teraz mám teliesko a mám pokoj

marry97
1. nov 2015

Baby potrebujem poradiť..už týždeň mi mešká menzes, test som si robila je negatívny. Čím to môže byť?

verronicka
autor
1. nov 2015

@marry97 a berieš tabletky, či?

marry97
1. nov 2015

Áno beriem Mistru, zatiaľ som nemala žiaden podobný problém s meškaním a tak...no tento mesiac ani menzes ani špinenie, len bruško pobolieva a prsia. @verronicka

sudabe
2. nov 2015

@marry97 zbehni ku dr nech spravy krvny test a ona uz bude vediet co robit😉

marry97
2. nov 2015

@sudabe tak nič iné mi ani nezostáva, ah jáááj 😒

sudabe
2. nov 2015

@marry97 chod cim skor

anonym00000
6. júl 2022

@marry97 ahoj bola si vtedy tehotná?