Antikoncepčné krúžky a nežiaduce účinky

janulienka192
27. júl 2020

Ahojte, baby, tie ktoré používate dlhodobejšie, vyskytli sa u vás nejaké nežiaduce účinky? Odporučili by ste?
Ďakujem 🌞

derdia
27. júl 2020

@janulienka192 ahoj ja som pouzivala jeden mesiac...super bolo,ze som bola psychicky stale fajn, ako keby v rovnakej vlnovej dlzke...ale asi tyzden po nasadeni mi zacala mykoza, trvala cely cas, potom som si kupila lieky na predpis ,uzila pocas toho kruzku aj cez menzes ,a ked som si nasadila novy znovu som citila,ze mi zacina mykoza...takze siel von.od vtedy mam pokoj.klop klop...a podalsie staaale som mlsala a jedla, a bolela ma neustale hlava🤦🥴🥴🥴takze prave mne to spravilo vsetko zle co len mohlo...skoda.Takze mam este jeden v chladnicke ak chces predam ho za 10 eur😁😁😁vyskusas a uvidis😉😉😉

janulienka192
autor
27. júl 2020

@derdia ja som sa presne pýtala doktora na mykozu, lebo som mala často problémy teraz v tehotenstve a už to nechcem zase prežiť 😑👹

sara07
27. júl 2020

@janulienka192 nevyskúšaš nevieš ako ti sadne
mne sadli kružky najviac z hormonálnych , a mykozu som nemala, ak sa poriadne preliečiš nemala by sa ti vracat
najlahšie som ju zvládala a aj krčové žily najmenej dostavali zabrat , tieto kružky sa mi zdali také najšetrnejšie ku mne

derdia
27. júl 2020

Jasne treba vyskusat a uvidis, lebo moze byt,ze ti to sadne...a budes spokojna.

amy4567
30. júl 2020

Mne to vyhovovalo, len potom môjmu to tam pri sexe zavadzalo... Inak problém žiadny 😁

janulienka192
autor
30. júl 2020

@amy4567 chystám sa, že mu to nepoviem, či to zistí 😁

amy4567
31. júl 2020

@janulienka192 no my keď sme spolu prvýkrát spali tak hneď po prvom zasune vytiahol a ten zdeseny xicht že preboha ty tam niečo máš 🤣🤣🤣

janulienka192
autor
27. aug 2020

@amy4567 môj nezistil nič 😁😁😁